Nastolatka została uprowadzona. Uratował ją trend z TikToka

9

Dramat 16-latki rozegrał się w stanie Kentucky. Młoda kobieta została uprowadzona przez 61-latka. Ofiara porwania zdołała bez słów poinformować o swoim położeniu przypadkowego kierowcę auta, a ten potraktował sygnał poważnie. To był znak z TikToka.

Nastolatka została uprowadzona. Uratował ją trend z TikToka
16-latka dała znać, że potrzebuje pomocy, pokazując przejeżdżającemu nieopodal kierowcy znak z TikToka (TikTok)

Jak podaje New York Post, do spotkania autora zgłoszenia z 16-latką i jej porywaczem doszło na autostradzie międzystanowej nr 75. Uwagę jednego z kierowców przyciągnęła młoda kobieta, która była pasażerką Toyoty Camry.

Pokazała mu symbol znany z TikToka. Natychmiast zaalarmował policję

Gdy 16-latka zauważyła, że kierowca jej się przygląda, nie traciła ani chwili. Natychmiast pokazała mu gest czterech palców zaciśniętych na kciuku. To spopularyzowany przez użytkowników serwisu TikTok znak, że wykonująca go osoba znajduje się w niebezpieczeństwie.

Kierowca drugiego auta potraktował zachowanie nastolatki poważnie i natychmiast zadzwonił po policję. Jechał za podejrzanym pojazdem, jednocześnie informując funkcjonariuszy o swoim aktualnym położeniu. W ten sposób do zatrzymania 61-letniego Jamesa Herberta Bricka.  

Policjanci ustalili, że zarówno nastolatka, jak i Brick pochodzą ze Karoliny Północnej. James Herbert Brick najpierw uprowadził młodą kobietę, a następnie wywiózł ją z rodzinnego stanu. Na telefonie 61-latka znaleziono niedozwolone treści z udziałem nieletnich.

James Herbert Brick został aresztowany. Postawiono mu zarzuty posiadania nielegalnych treści z udziałem nieletnich oraz bezprawnego uwięzienia. 16-latka, której dane nie zostały podane do wiadomości publicznej, do tamtej pory była uważana za osobę zaginioną, a jej zniknięcie zgłosili zaniepokojeni bliscy.

Zobacz także: Zobacz też: Poszukiwana 4-latka z Australii odnaleziona. Policja zatrzymała podejrzanego o uprowadzenie
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić