o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Angelika Karpińska
|

Nastolatkowie niszczyli groby i wyrywali krzyże. Skandal w Rzepinie

16
Podziel się

Dwóch 15-latków i 16-latek zniszczyli kilkanaście nagrobków na cmentarzu komunalnym w Rzepinie (woj. lubuskie). Wandale wyłamali płyty pionowe, wyrwali drewniane krzyże oraz ławkę. Odpowiedzą za to przed sądem.

Nastolatkowie niszczyli groby i wyrywali krzyże. Skandal w Rzepinie
Skandal na cmentarzu w Rzepinie (Policja)
bDYPkyMl

Policjanci dostali zgłoszenie o dewastacji grobów na cmentarzu komunalnym w Rzepinie w sobotę 2 stycznia w godzinach porannych. Natychmiast pojechali na miejsce i ustalili, że zniszczonych zostało 16 nagrobków.

Wandale wyłamali płyty pionowe, wyrwali drewniane krzyże oraz ławkę. Już kilka godzin od zgłoszenia funkcjonariusze ustalili, że za zniszczenia odpowiedzialni są trzej nieletni chłopcy - dwóch 15-latków z woj. zachodniopomorskiego i 16-latek z gminy Rzepin.

bDYPkyMn

Lubuskie. Nastolatkowie zniszczyli groby. Usłyszeli zarzuty

Okazało się, że nastolatkowie uszkodzili również szlaban znajdujący się na terenie Zespołu Szkół w Rzepinie. W obecności rodziców przedstawiono im zarzuty. Przyznali się do nich i złożyli wyjaśnienia.

Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie chłopcy odpowiedzą przed sądem rodzinnym i nieletnich - informuje podkomisarz Magdalena Jankowska z Komendy Powiatowej Policji w Słubicach.
bDYPkyMt

Zobacz także: Wyprzedzał tiry na podwójnej ciągłej. Kosztowny pośpiech kierowcy

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDYPkyMO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(16)
His Tories
4 miesiące temu
Uwaga na Historię Świata Wiedzy. To dezinformacyjną bibuła i wszystko.
Tree
4 miesiące temu
I tak kończą sie rządy KK.
Dajcie
4 miesiące temu
Im prace społeczne polegające na kopaniu dołów na tym cmentarzu
bDYPkyMP
Daro
4 miesiące temu
Dobrze że to w lubusiem a nie lubelskiem bo dopiero byłby kwik
Ooooo
4 miesiące temu
To już nie rodziców wina tylko bezstresowego wychowania. Teraz to te wspaniałe ruchy propagujące pokój i mącenie dzieciom powinny za to odpowiadać.
Jsf
4 miesiące temu
Jak miałem 16 lat, to mówili na mnie patologia, bo czasami z kolegami siedzieliśmy na ławce i od czasu do czasu wypiliśmy do tego piwko. Teraz dzieci moich rówieśników wyrywają krzyże z cmentarza. Jak ich nazwać?
Hmmm
4 miesiące temu
Niszczyli krzyże ? Czyja to gwardia dorasta ?
1,2....
4 miesiące temu
Co to za WYCHOWANIE !!!??? Koszmar nie młodzież. MASAKRA !
ollo
4 miesiące temu
Powinna się nimi "zaopiekować" rodzina- rodziny zmarłych których zniszczyli nagrobki. Sądy i ich rodzice tylko utrwalą w nich zło i okrucieństwo
rachunek
4 miesiące temu
myslę, że warto za to wystawić rachunek między innymi wulgarnym i chamskim organizatorkom ostatnich protestów politycznych (pod hasłem kobiet) i każdemu, kto ani słowem nie skrytykował takiego skandalicznego zachowania.
Tyr
4 miesiące temu
Jakby zabili kogoś na pasach niegrozilłoby im nic...taki klimat
Hmmm
4 miesiące temu
Bali sie ze umarli powstana jak w filmach o zombie ?
Heytu
4 miesiące temu
Tak bywa gdy nastąpi potrójna kumulacja młodego intelektu mającego w głowach obce filmy z serii demolki, akcji i adrenaliny
bDYPkyMH
Andrzej
4 miesiące temu
To jest efekt wychowywania bezstresowego, pas od dawna nie jest ruszany i zapewne pajęczyna go spowija.....może umilknie jednak,bo mogę zostać oskarżony o mowe nienawiści w stosunku do nieletnich,w każdym razie ja bym im zasądził pracę społeczne przez 10 lat,na cmentarzu,m in grabienie liści,no i zwrot kosztów naprawy nagrobków....
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić