aktualizacja 

Wstrząsająca zbrodnia. 15-latek pobił matkę na śmierć

11

Rodzinna tragedia rozegrała się w McKinney w stanie Teksas. Funkcjonariusze policji zabezpieczyli nagranie z monitoringu, które przedstawia scenę pobicia. Ofiarą była 50-latka, a jej oprawcą – nastoletni syn. Kobieta nie przeżyła brutalnej napaści.

Wstrząsająca zbrodnia. 15-latek pobił matkę na śmierć
Zdjęcie ilustracyjne (Getty Images, Larry W. Smith , Stringer)

Funkcjonariusze policji otrzymali zgłoszenie w niedzielę 3 stycznia w późnych godzinach nocnych. Telefon został wykonany przez męża 50-latki, który po powrocie do domu znalazł jej zwłoki. Według ustaleń CNN ofiara nazywała się Stacy Ellen Barney.

Syn zamordował matkę. Tragedia w Teksasie

W toku śledztwa policja zabezpieczyła nagranie z pobliskiego monitoringu. Uchwycono na nim, jak ofiara jest brutalnie bita przez 15-letniego syn. To skierowało podejrzenia śledczych na nastolatka, który wkrótce został aresztowany.

W chwili aresztowania 15-latek przebywał w pobliżu miejsca, gdzie zaatakował swoją matkę. Rzecznik Departamentu Policji w McKinney opublikował oświadczenie na temat zdarzenia. Złożył w nim wyrazy współczucia wobec rodziny Stacy Ellen Barney.

W tym niezwykle trudnym okresie nasze serca są z rodziną ofiary – czytamy w oświadczeniu Departamentu Policji w McKinney.

15-latek został osadzony w policyjnym areszcie. Ze względu na młody wiek jego dane pozostają objęte tajemnicą. Na razie nie udało się ustalić, co skłoniło nastolatka do pobicia na śmierć własnej matki.

Zobacz także: Bestia znad Wołgi złapana. Jest podejrzany o zabicie 26 kobiet
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić