Nauczycielka uprawiała seks z uczniem. Media poznały szczegóły

408

Nauczycielka z Wisconsin została aresztowana po tym, jak wyszło na jaw, że sypia ze swoim nastoletnim uczniem. Chłopak jest wściekły, że jego ukochana została aresztowana.

Nauczycielka uprawiała seks z uczniem. Media poznały szczegóły
Nauczycielka sypiała z nastoletnim uczniem. Zdjęcie poglądowe. (Flickr)

35-letnia kobieta sypiała z 17-letnim chłopakiem - swoim uczniem. 17-latek z Wisconsin godził się na to, bo jak twierdzi - "był i wciąż jest zakochany".

O całej sprawie powiadomiono organy ścigania, a także władze szkoły Portage High School, które zwolniły nauczycielkę. Teraz 35-latka stanie przed sądem. Jak podaje Daily Mail, grozi jej 12 lat więzienia.

Do mediów wyciekły szczegóły sprawy, z których wynika, że 35-latka dwukrotnie dokonała tego nielegalnego czynu - za obopólną zgodą. Jak wyznała na komendzie, uświadomiła bowiem nastolatka, w czym będą uczestniczyć, i że jest to karalne. Oboje "zdecydowali się złamać prawo".

Matka 17-latka liczy na sprawiedliwość

Matka 17-latka jest, w przeciwieństwie do swojego syna, wdzięczna osobie, która wiedziała o kontaktach seksualnych nauczycielki i chłopca, że postanowiła zgłosić sprawę na policję. Ma nadzieję, że zostanie położony kres całej sprawie.

​​Cieszę się, iż osoba, która zgłosiła niewłaściwy związek, postąpiła jak trzeba - mówi w rozmowie z Daily Mail.
Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić