o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
SSŃ
|

Nauczycielka z katolickiego liceum miała rozdziewiczyć 15-latka

60
Podziel się

Nauczycielka z katolickiego liceum usłyszała zarzuty wielokrotnego molestowanie swojego 15-letniego ucznia. 31-latka miała rzekomo rozdziewiczyć chłopaka, a następnie przez wiele miesięcy utrzymywać z nim kontakty seksualne. Kobieta twierdzi, że w rzeczywistości to nastolatek zgwałcił ją.

Nauczycielka z katolickiego liceum miała rozdziewiczyć 15-latka
Nauczycielka została oskarżona o zgwałcenie 15-latka. (Policja w Edmonton)
bErtuIlN

Na początku tygodnia rozpoczął się proces sądowy nauczycielki muzyki z Alberty. Kobieta miała rzekomo dokonać napaści seksualnej na swojego 15-letniego wówczas ucznia. Sąd próbuje ustalić, czy kobieta molestowała nastolatka, czy – jak zapewnia oskarżona - to on napastował ją – donosi CBC.

Nauczycielka oskarżona o molestowanie ucznia

Do nadużyć ze strony Alyssy Tungul miało dochodzić wielokrotnie między 1 czerwca a 30 listopada 2016 r. Nauczycielka katolickiego liceum w Edmontom miała wówczas 26 lat. W poniedziałek w Edmonton Court of Queen's Bench sędzia Susan Bercov wysłuchała końcowych argumentów powoda i obrony.

bErtuIlP

Tożsamość domniemanej ofiary, która ma obecnie 20 lat, była chroniona ze względu na jej wiek w momencie zaistniałych incydentów. Według byłego ucznia Tungul wielokrotnie wykorzystywała go seksualniedonosi CTV News. Chłopak twierdzi, że uprawiał z nauczycielką seks w 2016 roku przy wielu okazjach, najczęściej w aucie kobiety.

Kobieta twierdzi, że nastolatek ją zgwałcił

Podczas procesu Tungul przyznała, że ​​ odbyła kiedyś stosunek seksualny z nastolatkiem w piwnicy kuzyna. Stwierdziła jednak, że chłopak ją do tego zmusił. Adwokat Tungul, zaprzeczył twierdzeniom 20-latka. Przekonywał, że Tungul utrzymywała jedynie platoniczne relacje z nastolatkiem po ukończeniu przez niego szkoły, tak jak robiła z wieloma innymi byłymi uczniami.

bErtuIlV

Nastolatek zgłosił napaść dopiero po dwóch latach, po tym jak podczas kłótni powiedział mamie o swoich doświadczenia. Na przesłuchaniu powiedział, że nie chce, aby Tungul poszła do więzienia lub została zwolniona. "Chcę po prostu zrobić właściwą rzecz" - stwierdził. Wyrok ma zapaść na rozprawie zaplanowanej na 25 czerwca.

Zobacz także: Małgorzata Kidawa-Błońska o nowej definicji gwałtu
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bErtuImq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(60)
wb.
miesiąc temu
Przecież "katolickie" nie może być gorsze od innych. A księżowska pedofilia ma miejsce głównie w kościele r-k. W protestanckich i prawosławnych kościołach nie ma z tym problemu choć nadużycia i przestępcy też się zdarzają.
Marko
miesiąc temu
Rozmarzylem się.Pierwszy stosunek miał jak byłem nieletni.Byla o 10 lat starsza.Bylem wystraszony,pokazała jak się kochać.Nigdy nie przyszło mi do głowy żeby jej zaszkodzić.
Dziadek
miesiąc temu
Na lekcjach religii mowiono "miloj blizniego jak siebie samego"nie okreslono jak chlopak to prawidlowo zrozumial
bErtuImr
Dziadek
miesiąc temu
Lepsze to niz masturbacja nmie taka 30latka nauczyla jak to sie robi.bardzo milo wspominam czas gdy bylem 16latkiem
sędzia
2 miesiące temu
Ludzkość chyba nigdy nie wyrośnie z zazdrości, że inni mogą czerpać z siebie satysfakcję
synek_księdza
2 miesiące temu
... a więc ... to ona jest ofiarą ojej jakie to przykre, a kto tutaj jest dorosłym kto czerpał witaminy z chłopca przez szereg miesięcy, wtedy to nie przeszkadzało że jest nieletni, ale aby nie dostać najwyższej możliwej kary powie że to on ją a nie ona jego namawiał do innej czynności seksualnej po czym przystępowali do drugiego aktu spektaklu i tam znów dawał jej na koniec witaminy wprost z źródełka ... tylko naiwniak dałby się nabrać, a pani nauczycielka spędzi wiele lat w więzieniu za swoje dokonania ...
egg
2 miesiące temu
czemu ja nie miałem takich nauczycielek? ehh życie jest niesprawiedliwe
Rolnik
2 miesiące temu
Lepiej, że ona a nie jakiś ksiądz
Zxcvv
2 miesiące temu
Taak, teraz feministki sie skrzykna i wsadza nastolatka do więzienia. Za gwałt, za pomowienie, za probę zanegowania wszystkim wiadomego faktu, że gwalca tylko mezczyzni.
Werty
2 miesiące temu
W politycznie poprawnej Kanadzie, nie mizna odmowic zatrdnienia np w szkole katolickiej za przekomania niezgodme z profilem szkoly. I jest skutek.
Kurde, no.
2 miesiące temu
A ja tak marzyłem żeby mi to samo zrobiła pani Basia od francuskiego (z liceum w Buczkowicach) i nic z tego. Sam na ręcznym musiałem.
Dmw
2 miesiące temu
Ciekawe czy jak by go ksiądz przeorał od tylca to czy też by była wielka sensacja.
***** ***
2 miesiące temu
Jak mu "dawała" to się podobało, a teraz straszny problem. Dobrze wiedział co robi.
bErtuImj
oj loss
2 miesiące temu
A cóż to za piętnastolatek-chłopak jest rozprawiczany, a tego tu rozdziewiczyli.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić