Nie był sam. Nocny skandal na Mazowszu. Pokazali ujęcie
Policjanci z Sochaczewa (woj. mazowieckie) poszukują mężczyzny, który może mieć związek z uszkodzeniem mienia przy ul. 1 Maja. Do zdarzenia doszło w nocy z 24 na 25 kwietnia 2026 roku. Śledczy apelują do wszystkich osób, które rozpoznają osobę widoczną na opublikowanym zdjęciu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jej tożsamości.
Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Sochaczewie, sprawa dotyczy uszkodzenia elewacji ogrodzenia. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że nieznany mężczyzna, któremu towarzyszyły jeszcze dwie osoby, miał doprowadzić do zniszczenia ogrodzenia. Właściciel oszacował straty na około 3 tys. zł.
Dotychczasowe czynności prowadzone przez policjantów nie pozwoliły na ustalenie danych sprawcy. W związku z tym mundurowi zdecydowali się opublikować wizerunek mężczyzny, licząc na pomoc.
Policja prosi o pomoc
Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia lub mają informacje mogące przyczynić się do wyjaśnienia sprawy, proszone są o kontakt z sierż. Joanną Popławską pod numerem telefonu 47 70 55 238.
Informacje można również przekazać oficerowi dyżurnemu Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie pod numerami 47 70 55 222 lub 47 70 55 200.