Nie chciała nosić maseczek. Dostała taką grzywnę, że gorzko tego pożałowała

301

Republikanka i ogromna zwolenniczka polityki Donalda Trumpa Marjorie Taylor Greene z Georgii nie chciała nosić maseczki. Po 20 grzywnie za niedostosowanie się do zasad dostała ogromną karę pieniężną.

Nie chciała nosić maseczek. Dostała taką grzywnę, że gorzko tego pożałowała
Marjorie Taylor Greene. (Twitter.com)

Marjorie Taylor Greene to znana amerykańska republikanka. Od 2021 roku jest jedną z członkiń Izby Reprezentantów. Publiczny rozgłos zyskała przede wszystkim dzięki szerzeniu teorii spiskowych. Zagorzała zwolenniczka Donalda Trumpa wierzy min. w QAnon czy Pizzagate. Oprócz tego nie wierzy w koronawirusa i nie chce nosić maseczek.

Greene wielokrotnie zwracano uwagę, by na posiedzeniach Izby zakładała maseczkę. Po zignorowaniu pierwszego ostrzeżenia nałożono na nią grzywnę w wysokości 500 dolarów. Nie przyniosła ona skutku, więc nakładano kolejne - 2500 tys. dolarów za każde wykroczenie. Kobieta próbowała się od nich odwoływać, jednak na próżno. W końcu stacja CNN złożyła zawiadomienie dot. niepokornej republikanki. Kobieta na kolejnym z posiedzeń nie miała maseczki.

Wielu republikanów nie chce nosić masek, bo są one inicjatywą demokratów. Marjorie Taylor Greene nazbierało się aż 48 tys. dolarów grzywny do zapłacenia.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Śmierć 30-latki z Pszczyny. Poruszający komentarz Nowackiej
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić