aktualizacja 

Masz klaustrofobię? Lepiej nie patrz. Film z USA ma 27 mln wyświetleń

12

Ogromną karierę w mediach społecznościowych robi Amerykanin Ethan. Odkrywca jaskiń opublikował nagranie wideo, na którym pokazał, jak udaje mu się wejść do jednej z nich za pomocą małego otworu w skale.

Masz klaustrofobię? Lepiej nie patrz. Film z USA ma 27 mln wyświetleń
Mężczyzna zachwycił internautów (Twitter)

Prezentowane przez Ethana umiejętności to koszmar dla osób mających klaustrofobię. Amerykanin wchodzi do jaskiń, które nie są dostępne dla zwykłych turystów. Profesjonalista musi często przebywać w ekstremalnie trudnych warunkach ciasnoty i wysokiej wilgotności.

Ethan postanowił pokazać internautom nagranie wideo zarejestrowane na początku eksplorowania jednej z jaskiń. Aby wejść do jej środka, dorosły mężczyzna musiał przecisnąć się przez ciasną szparę. Większość osób zapewne nie miałaby na tyle odwagi ani umiejętności, aby podjąć podobną próbę. Amerykanin pokazał na wideo, że do osiągnięcia celu konieczne wypuszczenie całego powietrza z jego klatki piersiowej.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Ethan opublikował swoje wideo na TikToku. Wysiłki Amerykanina szybko zostały docenione, a wielu internautów wyraziło swój podziw dla jego odwagi i umiejętności. Filmik w ciągu półtora miesiąca obejrzano aż 27 milionów razy.

Nie ma na tym świecie pieniędzy, za które mogłabym to zrobić - napisała komentująca.
Zestresowałem się od samego oglądania - skomentował internauta.
Zobacz także: Wyznanie Ardanowskiego. "To pokazuje, że ta góra lodowa się kruszy"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić