o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
JKM
|

Nie wpuścili mężczyzny do kościoła. W środku modlił się Kaczyński

768
Podziel się

Prezes PiS Jarosław Kaczyński modlił się w czwartek w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej w Bazylice Archikatedralnej św. Jana Chrzciciela w Warszawie. Do świątyni nie wpuszczono starszego mężczyzny. Usłyszał, że nie może do niej wejść.

Nie wpuścili mężczyzny do kościoła. W środku modlił się Kaczyński
Prezes PiS Jarosław Kaczyński modlił się w czwartek w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej (PAP, Tomasz Gzell)
bDYdKgZh

Jarosław Kaczyński uczestniczył 10 grudnia w mszy w intencji ofiar katastrofy w Smoleńsku. Do Kościoła Seminaryjnego, w którym modlił się prezes PiS, nie wpuszczono mężczyzny. Funkcjonariusze policji odgrodzili mu drogę.

Tutaj pan nie wejdzie. Może pan iść do innego kościoła, albo przyjść jak ta msza się skończy – miał usłyszeć starszy mężczyzna.
bDYdKgZj

Kaczyński modlił się w kościele. Na mszę nie wpuszczono starszego mężczyzny

Wejścia do kościoła pilnowali funkcjonariusze. Mężczyzna próbował przekonać policjantów, że przyszedł w tych samych intencjach co prezes Kaczyński. Chciał modlić się w intencji ofiar katastrofy smoleńskiej. Policjanci tłumaczyli, że limit osób mogących brać udział we mszy został wyczerpany.

Ale ja tu w związku ze Smoleńskiem tradycyjnie przychodzę. Zbrodnia niesłychana. Proszę, żeby pan przestrzegał praw należnych katolikom, że idę do kościoła, do którego chcę – mówił mężczyzna, cytowany przez OKO.press.
bDYdKgZp

Katastrofa smoleńska. Msza w intencji ofiar

Jarosławowi Kaczyńskiemu w uroczystości towarzyszyli m.in. marszałek Sejmu Elżbieta Witek, minister kultury Piotr Gliński i Antoni Macierewicz. Po mszy przedstawiciele rządu i politycy PiS przeszli na plac Piłsudskiego. Tam złożono kwiaty przed pomnikami prezydenta Lecha Kaczyńskiego i Ofiar Tragedii Smoleńskiej 2010 r.

10 kwietnia 2010 r. w katastrofie samolotu Tu-154, przewożącego delegację państwową na uroczystości 70. rocznicy zbrodni katyńskiej, zginęło 96 osób. Wśród ofiar znaleźli się prezydent Lech Kaczyński i jego żona Maria, najwyżsi dowódcy wojska, ostatni prezydent RP na uchodźstwie Ryszard Kaczorowski oraz wielu polityków.

bDYdKgZq
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDYdKgZK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(768)
Brum
5 miesięcy temu
Jest limit, to sorry. Tego się nie przeskoczy. Mi raz było przykro. Nie weszłam do kościoła ,bo zamiast Mszy był...biletowany koncert.
klop
5 miesięcy temu
DO KOGO ten niby polityk się modli , przecież on i rydzyk są WYŻSI OD BOGA
vghj
5 miesięcy temu
P. Kaczyński modlić się trzeba UMIEĆ, a wyrzutów sumienia w stosunku do brata i bratowej NIE ZABIJE żadna modlitwa na pokaz
bDYdKgZL
jadzia
5 miesięcy temu
Starszy pan byłby dumny z tego,że się modli z prezesem a tu rozczarowanie.Jedna osoba w tę lub w tamtą nie zmieniłaby statystyki zachorowalności ,nikt by się nie doliczył ale ochroniarz nie chciał okazać słabości i braku konsekwencji.
Miras
5 miesięcy temu
Nawet nie mam pojęcia jak to skomentować. Chyba że tak ***** ***
***** ***
5 miesięcy temu
Dobrze że nie wpuścili, w środku byli, jedni trędowaci a drudzy zadżumieni.
POcoto
5 miesięcy temu
Jak do kościoła by wszedł to pisalibyście, że w kościołach się limitów nie przestrzega a jest pandemia. OBŁUDA z waszej strony i nic więcej nie trzeba pisać.
vicary
5 miesięcy temu
Jarek to najznamienitszy polski patriota i najznamienitszy polski katolik. Panie Boże weź go do siebie (jak najszybciej) i posadź obok swojego tronu, bo zasłużył.
aza
5 miesięcy temu
Modlił się ? A do kogo???
Ja jakiś
5 miesięcy temu
Do tych co tłumaczą, że w kościele też są limity osób: widzieliście inny kościół, przed którym stoi policja i pilnuje owego limitu?
Twój nick
5 miesięcy temu
Jak dla mnie Jarek może modlić się nawet 3 razy codziennie w tym kościele. Żadne modły nie zmyją z niego winy za katastrofę smoleńską !!!
ania
5 miesięcy temu
Jego Ekselencja Jarosław K. nie modlił się tak przed katastrofa smoleńską to ciekawe
Szakal
5 miesięcy temu
Udostępnić nagranie z lotu do smokenska czy sam zam sie przyznasz, dostałem od twoich kolegów oferte za 100000000 zł ja chce 1000000zł
bDYdKgZD
Leon
5 miesięcy temu
A on to mial maske ten maly czlowiek bo lepie zeby nosil bo moj pies jak go zobaczy to na telewizor sika(ja tez go olewam) karacan zaloz maske
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić