Nie żyje 29-letnia kobieta w ciąży. Wcześniej odkryła zdradę partnera

20

Tragiczne informacje płyną prosto z Włoch. Znaleziono ciało 29-letniej Giuli Tramontano z Mediolanu, która była w siódmym miesiącu ciąży. Do makabrycznego morderstwa przyznał się partner i ojciec dziecka, 30-letni barman. Kobieta wcześniej odkryła, że mężczyzna ją zdradza. Szczegóły mrożą krew w żyłach.

Nie żyje 29-letnia kobieta w ciąży. Wcześniej odkryła zdradę partnera
Nie żyje kobieta w ciąży. Wcześniej odkryła zdradę partnera (Facebook, @Giulia Tramontano)

O szokującej zbrodni piszą zagraniczne media. W Polsce temat nagłaśnia m.in. tabloid "Fakt". Poszukiwania ciężarnej trwały od niedzieli, 28 maja, bieżącego roku.

Sprawą zajęła się włoska policja i karabinierzy. Niestety w krótkim czasie mundurowi dokonali dramatycznego odkrycia. Giula została brutalnie zamordowana. Ujawniono jej zmasakrowane zwłoki.

W środę 31 maja aresztowano partnera kobiety i ojca jej dziecka, 30-letniego Alessandro Impagnatello. - Zabiłem ją - miał powiedzieć mężczyzna podczas przesłuchania.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Piwnica, w której mąż zakopał ciało żony. Policja znalazła go po latach

Nie żyje 29-latka w siódmym miesiącu ciąży. Nakryła partnera na zdradzie

Morderca przyznał się, że zadźgał swoją partnerkę. Następnie próbował ją spalić. Ciało przyszłej mamy ukrył. To zostało znalezione przez policję nieopodal domu pary, tuż za garażem. Było po części zwęglone.

"Fakt" powołuje się na "TGCOM 24" i podaje, że morderstwo miało miejsce najpewniej w sobotę wieczór. Wówczas Giula przyłapała 30-latka na zdradzie. Alessandro przebywał w ich domu w towarzystwie innej kobiety. Łączył go z nią romans od kilku miesięcy.

Zszokowana 29-latka nie mogła uwierzyć własnym oczom. Czuła się oszukana. Pomiędzy Giulą a Alessandro rozpętała się potężna awantura. Kłótnia zakończyła się prawdziwym dramatem.

W trakcie przeszukania domu technicy policyjni natrafili na liczne ślady krwi. Znajdowały się one nie tylko na schodach, ale i podeście. Widok jeżył włos na głowie.

30-latek usłyszał już zarzuty w sprawie. Niebawem stanie przed sądem, gdzie odpowie za zabójstwo Giuli oraz ukrycie jej ciała, a także nieuprawnione przerwanie ciąży.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić