Babcia nie brała prysznica przez trzy lata. "Teraz zamierzam to zmienić"

16

Oto kobieta, która nie boi się żadnego brudu. Auri Katariina jest profesjonalną sprzątaczką i na co dzień odgruzowuje mocno zaniedbane mieszkania. Teraz zamieściła szokujące nagranie na TikToku, gdzie pokazała pewną zagraconą łazienkę. "Babcia nie brała prysznica przez ostatnie trzy lata. Teraz zamierzam to zmienić" - powiedziała tajemniczo.

Babcia nie brała prysznica przez trzy lata. "Teraz zamierzam to zmienić"
Szok! Babcia nie brała prysznica przez trzy lata. (Instagram, TikTok, aurikatariina)

Auri Katariina prowadzi własne kanały w mediach społecznościowych. Na TikToku obserwuje ją aktualnie ponad 9 milinów, a na Instagramie 2,7 miliona użytkowników.

Sprzątaczka dzieli się tam z internautami różnymi informacjami na temat swej pracy. Pokazuje mieszkania przed sprzątaniem oraz tuż po tym. Efekty często zapierają dech w piersiach.

Opublikowała filmik z łazienki. Użytkownicy TikToka w szoku

W najnowszym wideo na TikToku Auri pokazała pewną, bardzo zapuszczoną, łazienkę. Ten przerażający widok niektórych mógł nawet przyprawić o mdłości. Wyjaśniła, że jej klientka, czyli właścicielka - starsza pani - nie korzystała z niej przez ostatnie trzy lata.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Sprząta miejsca po zgonach. Ujawnił nam drastyczne szczegóły swojej pracy
Babcia nie brała prysznica przez ostatnie trzy lata. Teraz zamierzam to zmienić - powiedziała.

Następnie wyjaśniła, że sprzątała całkowicie za darmo. Chciała, by seniorka znów mogła w pełni korzystać z łazienki. "Każdy zasługuje na czysty dom" - przekonywała. Dodała jednak, że nie każdy to zrozumie.

Zaznaczyła, że kupiła starszej pani nową szczoteczkę i pasty do zębów. Przekazała, że emerytka zamieszka teraz z opiekunem. "Witaj w domu, babciu" - podsumowała z radością sprzątaczka.

Wideo cieszyło się sporą popularnością. Zebrało na TikToku ponad 12 milionów wyświetleń. Internauci z chęcią je komentowali.

Za żadne pieniądze bym tego nie sprzątała - pisała jedna osoba.
Boże święty - dodawała następna.
Przepraszam, ale ZAPACH pozbawiłby mnie przytomności - wtórowała kolejna.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić