Robert Czykiel| 

Nie żyje ekspedientka sklepu spożywczego. Miała koronawirusa

179

Sanepid poszukuje klientów, którzy robili zakupy w jednym ze sklepów spożywczych w Oleśnicy. Pracująca tam ekspedientka zmarła po zakażeniu koronawirusem.

Nie żyje ekspedientka sklepu spożywczego. Miała koronawirusa
Zmarła zakażona koronawirusem ekspedientka ze sklepu w Oleśnicy (zdjęcie poglądowe). (Getty Images)

Koronawirus nie zniknął z Polski i cały czas jest duże ryzyko zakażenia. Minionej doby przybyło 371 potwierdzonych przypadków, a piętnaście osób zmarło. Zarazić się można wszędzie, nawet w sklepie.

Oleśnica. Nie żyje zarażona ekspedientka

Jak informuje "Gazeta Wrocławska", blady strach padł na mieszkańców Oleśnicy. Pracownica sklepu spożywczego przy ul. Paderewskiego 5M była zakażona. 63-letnia ekspedientka niestety zmarła z powodu koronawirusa.

Sanepid teraz poszukuje wszystkich klientów, którzy robili zakupy w tym sklepie między 15 a 19 czerwca. Jest ryzyko, że ktoś z nich zaraził się od 63-latki. Osoby, które mogły mieć z nią kontakt, proszone są o niezwłoczne zgłoszenie się pod numerem telefonu 71 314 20 34 wew. 23, lub 505 092 898.

Zobacz także: Koronawirus a wakacje. Dlaczego lekceważymy wirusa SARS-CoV-2?

Dlatego tak ważne jest, aby w sklepach wszyscy zakrywali nos i usta oraz zachowywali dystans społeczny. Dzięki temu zmniejszamy ryzyko zakażenia koronawirusem. Niestety, cały czas wiele osób lekceważy ten obowiązek.

Czytaj także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić