Nie żyje starszy sierżant Kamil Dec. Miał 30 lat

541

Starszy sierżant Kamil Dec z wołomińskiej policji odszedł na wieczną służbę. Jego śmierć zasmuciła policjantów. Funkcjonariusz od dłuższego czasu zmagał się z poważną chorobą.

Nie żyje starszy sierżant Kamil Dec. Miał 30 lat
Nie żyje 30-letni Kamil Dec. Policjant od dawna zmagał się z chorobą. (PAP, Policja, Darek Delmanowicz)

Nie żyje funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Wołominie Kamil Dec. 30-letni policjant odszedł 31 sierpnia po długiej chorobie. O jego śmierci poinformowali koledzy z jednostki.

Służył w policji 4 lata. Był związany z komendą w Wołominie

Kamil Dec prace w policji zaczął w 2017 roku. Na początku został członkiem Oddziału Prewencji Policji w Warszawie. Po roku dołączył do zespołu patrolowo-interwencyjnego Komisariatu Policji w Ząbkach.

W tym roku funkcjonariusz trafił do KPP w Wołominie. W ciągu czterech lat służby dosłużył się stopnia starszego sierżanta.

Policjanci wspominają kolegę. "Zawsze uśmiechnięty i przyjacielski"

Koledzy zmarłego policjanta pożegnali go na stronie internetowej wołomińskiej komendy. Podkreślili, że pozostanie w ich pamięci jako oddany służbie, zawsze uśmiechnięty i przyjacielski policjant.

Kierownictwo, policjanci i pracownicy Komendy Powiatowej Policji w Wołominie łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną zmarłego Kamila. Cześć Jego pamięci! – czytamy na stronie KPP w Wołominie.

Obejrzyj także: Zaostrzenie kar dla pijanych kierowców. Były policjant zdradza, jakie jest najlepsze rozwiązanie

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić