Nie żyje Wiesław Wójcikiewicz. Dyrektor techniczny Radia Kielce miał 69 lat

13

Nie żyje Wiesław Wójcikiewicz - dyrektor techniczny Radia Kielce. Miał 69 lat.

Nie żyje Wiesław Wójcikiewicz. Dyrektor techniczny Radia Kielce miał 69 lat
Wiesław Wójcikiewicz nie żyje. (Radio Kielce)

Wiesław Wójcikiewicz zmarł w czwartek, 18 listopada. Miał 69 lat. O jego śmierci poinformowało Radio Kielce.

Nie żyje dyrektor techniczny Radia Kielce

Wiesław Wójcikiewicz pracował dla radia od 1973 r. - najpierw jako główny inżynier, a później jako dyrektor do spraw technicznych. Dopiero w tym roku przeszedł na emeryturę.

Myślę, że dla kogoś, kto nie znał Wiesława, to był tylko główny inżynier, dyrektor techniczny, ale dla wielu ludzi, w całej Polsce, to był człowiek legenda - wspomina prezes Radia Kielce Janusz Knap, cytowany na stronach rozgłośni.

Jak dodaje Wójcikiewicz znał radio od podszewki i wiedział o kązdym szczególe techniczny. "Znał to radio na pamięć. Wiedział o każdym kablu, o każdym projekcie. I nawetnawet kiedy ostatnio szukaliśmy dokumentacji technicznej wodociągowej, Wiesław nie musiał jej szukać, on po prostu znał ją na pamięć." - czytamy.

Nie wiem, czy znajdzie się ktoś, kto mógłby powiedzieć, że Wiesław się zdenerwował, był niedobry, niesprawiedliwy, źle kogoś oceniał. To był po prostu dobry człowiek. Myślę, że tak go wszyscy zapamiętamy. Gdybyśmy byli wszyscy tacy, jak Wiesław, świat byłby o wiele lepszy. Ale, czy legenda umiera? Moim zdaniem - nie umiera nigdy - przytacza wypowiedź Janusza Knapa Polskie Radio Kielce.
Zobacz także: Kierowca w Olsztynie stracił przytomność. Na pomoc ruszył przejeżdżający policjant
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić