Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Mateusz Domański
Mateusz Domański
|

Niedziele handlowe 2020. Czy sklepy będą otwarte w niedziele 21 czerwca? Kiedy na zakupy?

1
Podziel się

21 czerwca przypada kolejna w tym miesiącu niedziela niehandlowa. Wobec tego warto pomyśleć o tym, by zrobić zakupy przed weekendem. Niezłym pomysłem jest też wybranie się do sklepów w sobotę. Czy zrobimy zakupy w niedziele 21 czerwca?

Niedziele handlowe 2020. Czy sklepy będą otwarte w niedziele 21 czerwca? Kiedy na zakupy?
Jak sklepy będą działać w sobotę 20 czerwca? (Getty Images)
bEUTTlmJ

Sklepy sieci Kaufland w soboty działają z reguły od godz. 6 do 23. Jedną lub dwie godziny wcześniej zamyka się wiele sklepów Tesco. Jeżeli chodzi natomiast o Auchan, to w tych sklepach sobotnie zakupy zrobimy z reguły w godzinach 7:00-22:00.

A co wtedy, gdy chcemy wybrać się do Lidla? W tym przypadku zdecydowana większość sklepów jest czynna w sobotę w godzinach od 6 do 22.

bEUTTlmL
Zobacz także: Cztery postępowania przeciwko Biedronce. UOKIK gromadzi materiał dowodowy

Czytaj także:

bEUTTlmR

Jeżeli chodzi natomiast o Biedronkę, to tutaj sprawa jest bardzo skomplikowana. Godziny otwarcia tych popularnych dyskontów są mocno zróżnicowane. Wiele zależy od tego, jak wiele klientów przyciąga dany sklep.

Te najpopularniejsze Biedronki są czynne nawet do północy. Generalnie jednak możemy być niemal pewni, że w każdej Biedronce zrobimy sobotnie zakupy przynajmniej od godziny 7 do 22.

Niedziele handlowe 2020. W ten weekend zakupy tylko w sobotę. O czym trzeba pamiętać?

Nie zapominajmy o tym, że w sklepach nadal obowiązują ściśle określone wymogi sanitarne. Konieczne jest noszenie maseczek i to nie w torebce czy dłoni, ale na twarzy. Należy też korzystać z gwarantowanych przez sklepy środków do dezynfekcji i rękawiczek jednorazowych.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUTTlnm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1)
F.P. sgd
rok temu
Przy spodziewanych masowych zgonach i związanymi z tym kłopotami z kosztownym ceremonialnym pochówkiem cmentarnym nadchodzi czas, gdy będą potrzebne ustawiane w różnych punktach miast i wsi kontenery na zwłoki. Niestety wkrótce będą koniecznością, aby zmarli nasi bliscy nie musieli leżeć i rozkładać się w mieszkaniach albo w śmietnikach. Zwłoki babci, dziadka, ojca, matki, itp. wystarczy wtedy wrzucić na stos ciał do kontenera budowlanego i spokojnie iść do domu, a odpowiednie służby wywiozą je i wrzucą do wykopanych spychaczami dołów. To znacznie uprości sprawy związane z utylizacją zwłok przy zgonach na masową skalę. Pamiętajcie, że nie godzi się wyrzucać zwłok swoich bliskich do śmietników czy podrzucać ich komuś pod drzwi. Podobnie klatki schodowe, zsypy, piwnice czy strychy ze względu na rozkład ciał nie są dobrym miejscem do składowania zwłok. Także wywożenie zwłok do lasów, wrzucanie do strumieni czy rzek może powodować powszechne skażenie. Okażmy trochę kultury i szacunku naszym zmarłym, nie wyrzucajmy ich zwłok byle gdzie.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić