Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Niedziele handlowe 2020. Czy w niedzielę 13 grudnia zrobimy zakupy?

2
Podziel się

Czy jutro zrobimy zakupy? Czy jutro jest niedziela handlowa? Czy 13 grudnia to niedziela handlowa? - takie pytania często przewijają się w internecie i nie tylko. Spieszymy z odpowiedzią.

Niedziele handlowe 2020. Czy w niedzielę 13 grudnia zrobimy zakupy?
Niedziele handlowe 2020. Czy 13 grudnia zrobimy zakupy? (Pixnio)
bEUwzOTF

Mamy bardzo dobre informacje dla tych, którzy lubią robić zakupy w niedzielę. 13 grudnia, czyli w najbliższą niedzielę, będzie możliwość udania się do sklepów.

Zakupy swobodnie zrobimy w najbardziej popularnych dyskontach, takich jak Biedronka czy Lidl. Otwarte będą też m.in. galerie handlowe i pasaże.

bEUwzOTH

13 grudnia to przedostatnia niedziela handlowa w tym roku. Zakupy będzie można zrobić również 20 grudnia. Wówczas pewnie wiele osób będzie na ostatniej prostej, jeśli chodzi o przygotowania do świąt.

Niedziele handlowe 2020. Rozsądek na pierwszym miejscu!

Jeżeli nie musisz, nie jedź do sklepu czy galerii handlowej. Tzw. turystyka zakupowa jest teraz absolutnie odradzana. To oczywiście ze względu na pandemię koronawirusa. Należy unikać przebywania w dużych skupiskach ludzkich.

Warto planować zakupy z głową. Lepiej udać się na nie w takich godzinach i dniach, kiedy raczej tłumów w sklepach nie ma. Dbajmy o siebie, by przed świętami nie narobić sobie i swoim bliskim jakichś problemów.

bEUwzOTN
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUwzOUi
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(2)
Przytulasek
12 miesięcy temu
Uwielbiam Cię Olu :-)
4443
12 miesięcy temu
Po udanych zakupach. Nie zapomnijcie złożyć kwiatków pod domem największego opozycjonisty Jarka Króla Polski.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić