o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Mateusz Domański
Mateusz Domański
|

Niedziele handlowe 2020. Znamy godziny funkcjonowania sklepów w sobotę 13 czerwca

0
Podziel się

Najbliższa niedziela (14 czerwca) jest niedzielą niehandlową. To oznacza, że tego dnia nie zrobimy zakupów w największych marketach czy dyskontach. Jeżeli chcemy się do nich wybrać, powinniśmy uczynić to przed weekendem lub w sobotę. W jakich godzinach sklepy będą otwarte 13 czerwca?

Niedziele handlowe 2020. Znamy godziny funkcjonowania sklepów w sobotę 13 czerwca
W jakich godzinach zrobimy zakupy w sobotę? (Getty Images)
bDyQxpNh

Jednym z najbardziej lubianych dyskontów przez Polaków jest Biedronka. Godziny otwarcia sklepów tej sieci w soboty są uzależnione od lokalizacji. Te najchętniej odwiedzane są czynne nawet przez całą dobę. Generalnie jednak możemy być praktycznie pewni, że w każdej Biedronce zrobimy sobotnie zakupy przynajmniej od godz. 7 do 22.

W podobnych godzinach funkcjonują w soboty sklepy sieci Lidl. Zdecydowana większość dyskontów tej marki będzie czynna 13 czerwca w godzinach od 6:00 do 22:00.

Zobacz także: Chcą podziału Biedronki na mnijesze części. Wniosek jest w UOKiK
bDyQxpNj

Czytaj także:

Niemal identyczna sytuacja jest w sklepach sieci Kaufland. Działają one w soboty z reguły od godz. 6 do 23. Jedną lub dwie godziny szybciej zamyka się wiele sklepów Tesco. Wybierając się do sklepów Auchan powinniśmy mieć na uwadze, że funkcjonują one w godz. 7:00-22:00.

bDyQxpNp

Niedziele handlowe 2020. Czy w sklepach trzeba zasłaniać usta i nos?

30 maja zmieniły się zasady dotyczące zakrywania twarzy. W przestrzeni otwartej możemy dokonywać wyboru - albo będziemy zasłaniać usta i nos, albo zdecydujemy się na zachowywanie dwumetrowego odstępu od innych osób.

Są jednak miejsca, gdzie wyboru nie ma. Maseczki są obowiązkowe między innymi podczas robienia zakupów. Poniżej lista miejsc, gdzie trzeba zasłaniać twarz:

  • autobusy i tramwaje,
  • sklepy,
  • kina i teatry,
  • salony masażu i tatuażu,
  • kościoły,
  • urzędy (jeśli idziesz załatwić jakąś sprawę do urzędu).
bDyQxpNq
bDyQxpNK
KOMENTARZE
(0)
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić