Niezwykłe zdjęcia. Te osoby zupełnie nie wyglądają na swój wiek. Będziesz zaskoczony

24

Użytkownicy serwisu Reddit podzielili się zdjęciami, na których zupełnie nie wyglądają na swój wiek. Niektórzy mają na oko ponad 40 lat, a w rzeczywistości są... nastolatkami. Działa to też w drugą stronę.

Niezwykłe zdjęcia. Te osoby zupełnie nie wyglądają na swój wiek. Będziesz zaskoczony
Ci ludzie zupełnie nie wyglądają na swój wiek (Reddit)

Czasami na zdjęciach wygląda się trochę starzej lub młodziej niż w rzeczywistości. Ale użytkownicy Reddit udowodnili, że rzeczywisty wiek może zupełnie nie pasować do naszego wyglądu.

Na portalu udostępnili zdjęcia, na których zupełnie nie wyglądają na swój wiek. Jak wynika z komentarzy, użytkownicy są całkiem zdezorientowani. Na przykład kobieta ze zdjęcia poniżej wygląda - jak sama o sobie pisze - na 40-letnią gospodynię.

... A tak naprawdę ma tutaj 14 lat. Podobnie jest z mężczyzną, który na zdjęciu wygląda na poważnego, 50-letniego przedsiębiorcę. W rzeczywistości jest to 18-latek, który zrobił to zdjęcie przed zakończeniem szkoły.

Tak samo wygląda też inny użytkownik Reddit. Na zdjęciu szykuje się do zakończenia szkoły średniej, choć przypomina raczej - jak to ujął - "poważnego 40-latka".

Działa to też w drugą stronę. Internauci sugerowali, że dziewczynka ze zdjęcia ma 12 lat. Tak naprawdę jest o 10 lat starsza. A pani z fotografii poniżej wygląda jak kilkuletnia siostra tego uroczego niemowlęcia. W rzeczywistości jest to... jego 31-letnia matka.

Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić