o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
GGG
|

Barman-bohater. Paragonem posłużył się jak listem. Uratował klientki

40
Podziel się

W jednym z barów na Florydzie doszło do niecodziennej sytuacji. Barman postanowił w niezwykle błyskotliwy sposób pomóc klientkom, którym przeszkadzał inny mężczyzna. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Barman-bohater. Paragonem posłużył się jak listem. Uratował klientki
Barman okazał się wybawcą kobiet. (Twitter)
bECMcmhx

Trinity Allie wraz z przyjaciółką wybrały się do baru w mieście St. Petersburg na Florydzie. Kobiety bawiły się dobrze, jednak w pewnym momencie dołączył do nich niechciany gość. Obcy mężczyzna starał się je poderwać, co zauważył barman Max Gutierrez.

Pracownik baru widział zakłopotanie kobiet, dlatego postanowił dyskretnie zareagować. Max Gutierrez wręczył Allie notatkę, która wyglądała jak paragon za alkohol, który wypiła. Na kartce widniała wiadomość, w której barman zaproponował pomoc. Poprosił, aby klientka wysłała mu umówiony sygnał, jeżeli chce, żeby zareagował.

bECMcmhz
Jeśli ten facet ci przeszkadza, połóż kitkę na drugim ramieniu, a ja go wyproszę. Facet przyprawia mnie o ciarki - napisał barman do kobiety.

Allie postanowiła skorzystać z pomocy barmana, aby pozbyć się natrętnego mężczyzny. Max Gutierrez poczekał na umówiony sygnał, po czym wkroczył do akcji. Powiedział klientowi, że ma się od kobiet odczepić, a następnie wyprosił go z lokalu. Przed wyjściem do domu Allie sfotografowała swojego wybawcę. Amerykanka była pełna podziwu dla postawy pracownika baru, dlatego podzieliła się swoją historią na Twitterze.

Typ barmana, którego potrzebuje każdy - napisała Allie.
bECMcmhF

Wpis Allie zyskał wielką popularność. W tydzień polubiło go ponad 208 tysięcy osób oraz skomentowało kilkaset z nich. Wielu komentujących wyraziło szacunek dla postawy barmana. Kilka dni po incydencie Gutierrez napisał na Twitterze, że namolny klient wrócił do baru na piwo, jednak został przez niego wyproszony.

Nie wszyscy bohaterowie noszą peleryny. Niektórzy noszą hawajskie koszule - napisał jeden z komentujących.
bECMcmhG
Zobacz także: Afera mailowa. Jan Maria Jackowski o korzystaniu ze służbowej skrzynki
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECMcmia
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(40)
gientelment
3 miesiące temu
Ja bym dał inny sygnał. Wejdź za bar i przyklęknij przy mnie.
jaja
3 miesiące temu
ale hit ciarki miał ale musiał czekać na umówiony sygnał- macie Ludzi za idiotów, od razu nie mógł wyprosić tylko trzeba było konspirować godzinę
Mikrobiolog
3 miesiące temu
Super
bECMcmib
Bbb
3 miesiące temu
co za bzdury fake jak nic
Taaaa.....
3 miesiące temu
BoCHater.....
Znafca
3 miesiące temu
Ale on odważny. Jak czytałem to się popłakałem, bo mało jest już takich macho.
Rolnik
3 miesiące temu
Wzruszająca historia.
Hans
3 miesiące temu
Skoro nie boi się pokazać twarzy, to czego nie zapytał wprost, zamiast bawić się w karteczki? A no tak, bo na zdjęciu nie słychać audio, więc nie można się lansować. Bo jak widać, fota w necie musi być. Też rzekomy natarczywy typ dowiedziałby się jak został potraktowany.
hfhf
3 miesiące temu
Taak i sfotografowała zajście w momencie wręczenia karteczki ? niby przypadkowo ?. Ściema i tyle jak to ostatnio modne.
haha
3 miesiące temu
ten natret miał szczescie ze barmanem nie był inny Meksykanin znany jako Maczeta
wert
3 miesiące temu
ojoj bez masek, jakze to mozliwe gdy delta szaleje :)
co ja pacze
3 miesiące temu
do gościa też mógł napisać
Pujia
3 miesiące temu
z 60 filmów było z takim podrywem, gdzie podobni panowie okazywali się w zmowie. Różni to byli "bohaterowie" a cel zawsze ten sam.
bECMcmhT
pis da
3 miesiące temu
W Polsce już też można odmówić wykonania usługi. Wszystko przez drukarza, który nie chciał wydrukować plakatu LGBT a zero złożył wniosek do TK o zbadanie zgodności z Konstytucją przepisu, który nakazuje usługodawcy wykonanie zlecenia. I TK JP orzekła, że przepis ten jest niezgodny z Konstytucją. Na tej podstawie pewien restaurator odmawia sprzedaży jedzenia policjantom zależnym od partii. Bo teraz można odmawiać pisowcom wszystkiego :)
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić