Bartłomiej Nowak
Bartłomiej Nowak| 
aktualizacja 

Nowe wieści o stanie zdrowia Zbigniewa Ziobro. Padły oskarżenia

816

Beata Kempa przekazała nowe wieści na temat stanu zdrowia Zbigniewa Ziobro. - Chcę powiedzieć jasno, że sytuacja nie jest najlepsza - powiedziała polityczka Suwerennej Polski w programie "Fakt Live".

Nowe wieści o stanie zdrowia Zbigniewa Ziobro. Padły oskarżenia
Nowe wieści o stanie zdrowia Zbigniewa Ziobro. Kempa mówi o "komplikacjach" (Wikipedia, YouTube)

Stan zdrowia Zbigniewa Ziobry od miesięcy wzbudza ogromne zainteresowanie. We czwartek 9 maja nowe informacje w tej sprawie przekazała Beata Kempa. Podczas rozmowy z dziennikarzami "Faktu" nie miała dobrych wiadomości.

Chcę powiedzieć jasno, że sytuacja nie jest najlepsza. Pan minister będzie musiał się prawdopodobnie poddać kolejnemu zabiegowi z powodu komplikacji, które nastąpiły — powiedziała Beata Kempa.

Eurodeputowana Prawa i Sprawiedliwości nie gryzła się w język. O nieszczęście, które spotkało byłego ministra sprawiedliwości, oskarżyła konkretne środowiska polityczne oraz samego premiera.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Proszę się nie wyrywać". Poseł koalicji apeluje do Ziobry

Kempa oskarża koalicję rządową i Donalda Tuska

Uważam, że to, co się stało, to zrobiła koalicja "13 grudnia", prokuratura oraz służby, które weszły do mieszkania właśnie wtedy, kiedy powinien bardzo mocno pan minister na siebie uważać, być w czasie rekonwalescencji. Moim zdaniem dzisiaj odbiło to się na jego zdrowiu — powiedziała Kempa.

Beata Kempa nazywa to, co dzieje się wokół Zbigniewa Ziobry zemstą. Wymienia także Donalda Tuska.

Ta zemsta, którą pewnie sobie gdzieś w głowie odłożył Donald Tusk. Uważam, że powinienem od tego odstąpić - powiedziała Beata Kempa.

Środowisko Ziobry milczy

Zadzwoniliśmy do kilku posłów Prawa i Sprawiedliwości i Suwerennej Polski. Nikt nie chciał wypowiadać się na temat zdrowia byłego ministra sprawiedliwości. Część rozmówców była szczerze zaskoczona, gdy cytowaliśmy słowa eurodeputowanej Beaty Kempy. Wszyscy zapewniają, że życzą Zbigniewowi Ziobrze jak najlepiej, ale nie chcą mówić nic więcej na temat jego zdrowia.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić