aktualizacja 

Nudysta zastrzelił ekshibicjonistę. Tragedia na plaży

78

W sobotę na plaży nudystów "La Mama" niedaleko Lyonu doszło do tragicznych wydarzeń. 76-letni nudysta zdenerwował się na 46-letniego ekshibicjonistę i wszczął awanturę. W pewnym momencie wyciągnął broń myśliwską i oddał trzy strzały. Tego dnia na plaży był tłum turystów.

Nudysta zastrzelił ekshibicjonistę. Tragedia na plaży
Policja wszczęła postępowanie w sprawie postrzału. (Getty Images)

Do zdarzenia doszło w sobotę 23 lipca około godziny 10:30. Na plaży "La Mama" na obrzeżach Lyonu 46-letni ekshibicjonista, który obnażał się przed kobietami, został śmiertelnie postrzelony przez 76-latka. Wcześniej obaj się pokłócili.

Nudysta zabił ekshibicjonistę

Plaża "La mama" jest miejscem przeznaczonym dla nudystów. Jednak 46-latek, poza obnażeniem się, miał się zachowywać nieobyczajnie. Zaczepiał także kobiety i wykrzykiwał w ich stronę obelgi. To nie spodobało się 76-latkowi.

76-letni nudysta, zastrzelił mężczyznę po tym, jak ten wykrzykiwał obelgi pod adresem plażowiczów, a następnie zaczął "się zabawiać", wpatrując się w inną kobietę – podała francuska policja.

Jak przekazuje France3 76-latek był zapalonym myśliwym, który miał pozwolenie na broń palną. Nie udało się jednak ustalić, dlaczego tego dnia strzelbę miał przy sobie. Policja, która pojawiła się na miejscu wkrótce po strzelaninie, powiedziała, że ​​76-latek poddał się bez stawiania oporu i od razu przyznał się do winy.

46-latek zmarł na miejscu. Prawdopodobnie pochodził z Lyonu i dość często pojawiał się okolicach plaży. "La mama" została tymczasowo zamknięta przez policję. Rozpoczęto śledztwo, a funkcjonariusze przesłuchali świadków tego zdarzenia.

"La Mama" w Grand Parc Miribel-Jonage na obrzeżach Lyonu została oficjalnie wyznaczona do użytku naturystów w 2007 roku. Tym samym wzmocniła reputację Francji jako najlepszego miejsca dla naturystów na całym świecie.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Szczepić się teraz, czy czekać na nowe preparaty? Dr Grzesiowski wyjaśnia
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić