O czym tweetuje Andrzej Duda w czasie pandemii? Koronawirusowi poświęcił 1 post

83

Pewien użytkownik Twittera przeanalizował aktywność Andrzeja Dudy na Twitterze w bieżącym roku. Wyniki analizy, które przedstawił na portalu, wywołały falę komentarzy.

O czym tweetuje Andrzej Duda w czasie pandemii? Koronawirusowi poświęcił 1 post
Internauci sprawdzili, o czym tweetuje Andrzej Duda (PAP, Twitter)

Prezydent Andrzej Duda nie przestaje zaskakiwać. Pewien internauta postanowił sprawdzić, o czym tweetował polityk w bieżącym roku. Ku jego zdziwieniu okazało się, że aż najistotniejszym tematem dla głowy państwa było wręczenie orderu dla Roberta Lewandowskiego.

Autor analizy przedstawił jej wyniki na Twitterze. Okazało się, że Andrzej Duda opublikował w tym roku 42 posty. Pomimo tego, że pandemia koronawirusa w Polsce jest wiodącym tematem to prezydent poświęcił jej zaledwie 1 post. Użytkownik Twittera zauważył również, że na koncie głowy państwa nie pojawiła się ani jedna publikacja dotycząca szczepionek, lockdownu, służby zdrowia, czy pomocy dla firm.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Największe zdziwienie wywołał jednak wiodący temat tweetów prezydenta w 2021 roku. 6 z 42 opublikowanych postów Andrzej Duda poświęcił wręczeniu orderu dla Roberta Lewandowskiego. Stanowi to około 14 procent wszystkich tweetów. Jeżeli chodzi o tematy sportowe na koncie głowy państwa nie zabrakło również jego ukochanego narciarstwa. Polityk w osobnych postach pogratulował postawy Marynie Gąsienicy-Daniel, Kamilowi Stochowi oraz Piotrowi Żyle.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Andrzej Duda krytykowany

Odkrycie nie przeszło bez echa wśród internautów. Ci wylali falę krytyki na Andrzeja Dudę. Wiele osób zarzuciło prezydentowi, że nie pasuje do piastowanego stanowiska. Większość zauważyła również, że znaczna część postów polityka dotyczy tematyki sportowej, a nie tej związanej z bardziej istotnymi zagadnieniami.

Tak, zgadzam się, to jest wstyd, że to stanowisko zajmuje osoba tak wysoce do niego niepasująca. Wstyd - napisał oburzony internauta.
Pan Andrzej chyba bardzo lubi komentarze sportowe. Większość jego tt dotyczy sportu - skomentował użytkownik Twittera.
Zobacz także: Premier pyta, czy prywatna ochrona zdrowia ratuje. Lekarz: "Co jakiś czas trzeba znaleźć wroga"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić