O krok od tragedii. Dlaczego kierowca to zrobił?

10

Niepokojące zdarzenie miało miejsce na jednym z osiedli w Białymstoku. Samochód wjechał na chodnik i potrącił dwoje przechodzących osób.

O krok od tragedii. Dlaczego kierowca to zrobił?
Samochód zatrzymał się na ścianie budynku (Policja)

O wielkim pechu mogą mówić przechodnie z Białegostoku. Portal tvn24.pl poinformował, że podczas przechadzki po osiedlowym chodniku spacerowicze zostali uczestnikami wypadku. Nagle na strefę dla pieszych wtargnęło terenowe bmw, które potrąciło dwójkę osób.

Policja otrzymała zgłoszenie 25 stycznia chwilę przed godziną 11:00. Do zdarzenia doszło przy ul. Żabiej w Białymstoku. Sprawcą okazał się 78-letni mężczyzna, który zjechał na chodnik swoim terenowym bmw i potrącił dwie osoby. Poszkodowanymi okazali się 44-latek i 64-letnia kobieta.

Nie wiadomo, dlaczego doszło do tego wypadku. Rozpędzony samochód zatrzymał się dopiero po uderzeniu w ścianę bloku mieszkalnego. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Cała trójka osób biorących udział w zdarzeniu została przetransportowana do szpitala. Na miejscu pracowali policjanci, którzy ustalą szczegółowy przebieg wydarzeń.

Zobacz także: Jadwiga Emilewicz z synami na nartach. Marek Suski wskazuje na opozycję
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić