O tym Kaczyński nie mówi. Znajomy zdradził, czym interesuje się po godzinach

423

Prezes Kaczyński nie samą polityką i kotem żyje. Jego kolega Ryszard Czarnecki zdradził, czym przewodniczący partii rządzącej pasjonuje się poza polityką. Nie wszyscy się tego spodziewali.

O tym Kaczyński nie mówi. Znajomy zdradził, czym interesuje się po godzinach
Jarosław Kaczyński. (PAP, Pawe� Supernak)

Jarosław Kaczyński dba o swoją prywatność i nie zdradza zbyt wielu sekretów ze swojego życia, które wiedzie po godzinach. Wiemy, że uwielbia swojego kota, ale poza tym? Okazuje się, że prezes w domu się nie nudzi, bowiem przepada za sportem.

Na pierwszym miejscu oczywiście to, w czym polskie kadry są najlepsze. Tak więc Jarosław Kaczyński śledzi poczynania siatkarzy, lekkoatletów i piłkarzy. W okresie olimpijskim prezes na pewno miał co robić. Jednak niewielu wie, że jedną z ulubionych dyscyplin sportowych Kaczyńskiego jest boks. Tajemnicę tę zdradził w rozmowie z portalem "NaTemat" jego kolega Ryszard Czarnecki.

Kiedyś pasjonował się boksem, dzisiaj też się nim interesuje i zna wszystkie wyniki, także te sprzed lat. Trudno go w tym zagiąć. Jest doskonale zorientowany, gdy chodzi o lekkoatletykę i piłkę nożną. Bardzo uważnie śledzi wyniki polskich sportowców - powiedział Czarnecki dla "NaTemat".
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Kukiz składa propozycję Tuskowi. Jest odpowiedź z PO
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić