VDB| 

To nie jest fotomontaż. Temu sędziemu nie podskoczy żaden piłkarz na boisku

135

Ostatnie dni to wybuch popularności sędziego piłkarskiego Andersona Daronco. Brazylijczyk stał się gwiazdą mediów społecznościowych, a wszystko dzięki nietypowej dla tej profesji muskulaturze.

To nie jest fotomontaż. Temu sędziemu nie podskoczy żaden piłkarz na boisku
Anderson Daronco (Twitter.com)

Anderson Daronco przebojem wdarł się świata piłki nożnej. Sędzia nie dość, że przedarł się na szczebel międzynarodowy, dzięki bardzo dobrej dyspozycji na boisku, to jest bardzo rozpoznawalny ze względu na swój wygląd. Na próżno bowiem szukać drugiego, tak umięśnionego arbitra.

Brazylijski sędzia stał się ulubieńcem mediów społecznościowych w trakcie tegorocznego Copa America, podczas którego miał okazję sędziować. Jak się okazuje podczas imprezy spisał się na tyle dobrze, że można go teraz podziwiać również w meczach eliminacyjnych w strefie Ameryki Południowej do mistrzostw świata w Katarze w 2022 roku.

To właśnie zdjęcia z ostatniego międzynarodowego starcia, które prowadził obiegły świat. Anderson Daronco sędziował mecz Urugwaju z Ekwadorem i jak się okazuje był jedną z największych gwiazd tego pojedynku. Wszystko za sprawą niesamowitej muskulatury.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

W kuluarach mówi się, że dzięki jego ponadprzeciętnemu umięśnieniu jest mu łatwiej zapanować nad meczem. Zresztą można to zobaczyć po jego dotychczasowych występach. Nawet w przypadkach kiedy zmuszony był przyznać, któremuś z zawodników czerwoną kartkę to nikt nie odważył się zaprotestować.

Warto zwrócić uwagę, że Daronco nie zawsze wyglądał tak imponująco. Jeszcze kilka lat temu miał posturę typowe sędziego. Teraz jednak na próżno szukać bardziej umięśnionego niż on. Co ważne, muskulatura nie przeszkadza mu w byciu dobrym arbitrem, dzięki temu jest jednym z głównych kandydatów ze strefy Ameryki Południowej do sędziowania podczas mistrzostw świata w Katarze w 2022 roku.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: #dziejesiewsporcie: była tenisistka bawi się na całego! Luksusowe wakacje
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić