Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MDO
|

Obowiązkowe szczepienia na COVID-19? Jasne stanowisko Andrzeja Dudy

149
Podziel się:

Koronawirus wciąż daje się we znaki. W zwalczaniu zarazy ma pomóc szczepionka. Czy Polska wprowadzi obowiązkowe szczepienia? Głos w tej sprawie zabrał prezydent Andrzej Duda.

Obowiązkowe szczepienia na COVID-19? Jasne stanowisko Andrzeja Dudy
Andrzej Duda (PAP)

Sytuacja epidemiczna w Polsce nie jest zbyt dobra. Liczba zakażeń utrzymuje się na wysokim poziomie, a ponadto nieustannie wzrasta statystyka dotycząca ofiar śmiertelnych COVID-19.

W związku z tym niektórzy sugerują, że szczepienia powinny być obowiązkowe. Co na to prezydent Andrzej Duda?

Muszę państwu powiedzieć, że - znając podejście moich rodaków, takie poczucie wolności - nie wyobrażam sobie, żeby w Polsce można było wprowadzić przymusowe szczepienia - mówił prezydent Andrzej Duda podczas konferencji prasowej w trakcie wizyty na Węgrzech.

Prezydent Andrzej Duda apeluje ws. szczepień

Prezydent RP wystosował również apel, by się szczepić i podejść do sprawy "jak najrozsądniej, rozważając wszystkie za i przeciw, patrząc na to, jaka jest sytuacji".

Ci, którzy byli szczepieni, a zachorowali, przechodzą tę chorobę lekko, z niewielkimi symptomami lub zdarza się, że zupełnie bez symptomów - mówił Duda.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(149)
dt tv wiadomo...
7 miesięcy temu
szczepiony pożyje 6 lat max a o skutkach uboczy niema sensu mówi bo już jest zapukano teraz ino paczcie co będzie się działo na przełomie zimy nastąpi chaos i śmierć a nowy rok będzie zabójczy i gorszy od tego
Mietek
7 miesięcy temu
Może taką bajkę , za siedmioma górami, za siedmioma lasami na Żoliborzu był taki prezydent w palacu co opowiadał o szczepionkach ...
Mietek
7 miesięcy temu
Andrzej , zrób test na antygłupotine. Mam zle podejrzenie widząc taką minę
Nat
7 miesięcy temu
Znając upodobanie rodaków do przywłaszczania cudzej własności nie wyobrażam sobie, żeby wprowadzić karę za kradzież w Polsce - powiedział dzisiaj na konferencji prasowej człowiek, który nie ma nic do powiedzenia.
Chłodny
7 miesięcy temu
klaun nic więcej nie trzeba komentować
Krakusek
7 miesięcy temu
Doktor prawa a nie odróżnia przymusu od obowiązku.A na marginesie to prezydent nie może być miętki jak sam mówił.Po to został wybrany aby sprawował władzę w imieniu i dla dobra większości, a nie trząsł porami przed antyszczepami z których większość to hejterzy Putina.
Krasnal Jaruś...
7 miesięcy temu
To Anżej ma w jakiejś sprawie jasne stanowisko? Poza stanowiskiem pacynki "prezydenta"?
ktoś
7 miesięcy temu
reset 3030
ktoś
7 miesięcy temu
reset 2024
Kałmuk
7 miesięcy temu
Zaszczepieni są już straceni to jak strzał w potylicę
Jua
7 miesięcy temu
To nie jest autorytet,ignoruje to.
zły
7 miesięcy temu
ta polska wolność to nazywała się kiedyś złotą i szlachecką a gdzie nas zaprowadziła to już mało kto chce przyznać.
Polak
7 miesięcy temu
Jak tam Kosiniak-Kamysz... zawzięty byłeś w swoich przemówieniach jak faszysta, ścigasz antyszczepionkowców co nazywają szprycowników faszystowskich >>> Mengele? A tu nagle wymyśliłeś żeby dawać po 600 zł dla tych co się wyszczepią? Do Himmlera ci daleko, temu to byś nawet nie mógł butów pucować w obozie podczas wizytacji jak robił podczas II WŚ. Insygnia dwie gwizdy, masz już na nowym mundurze w przyszłym państwie Polin?
niezależny
7 miesięcy temu
60'/. ludzi którzy umierają to zaszczepieni kilkoma dawkami z powikłaniami wielu współistniejących chorób którzy nie powinni się szczepić ale ktoś ich przekonał ktoś za nich wziął kasę po jakimś czasie umierają z powodu powikłań i spadku odporności i pakuje się ich do jednego wora razem z tymi którzy odchodzą śmiercią naturalną krótko mówiąc w statystyki nie wierzę wirus jak każdy inny trzeba się wystrzegać na każdym kroku odległość dezynfekcja częste zmiany maski i to wszystko słabi odejdą mocni zostaną masonom o to chodzi
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić