Słowa goryczy po sylwestrze TVP. Jeden zarzut pojawia się najczęściej

740

"Sylwester Marzeń" jest popularnie określany "oczkiem w głowie" Jacka Kurskiego ze względu na zaangażowanie prezesa TVP w organizację. Jednak nie każdy podziela jego entuzjazm. Pojawiły się głosy krytyczne pod adresem sylwestrowej imprezy.

Słowa goryczy po sylwestrze TVP. Jeden zarzut pojawia się najczęściej
Nie wszystkim spodobało się "oczko w głowie" Jacka Kurskiego (PAP, Łukasz Gągulski)

Jacek Kurski zaprosił do udziału w "Sylwestrze Marzeń" całą plejadę polskich gwiazd. Ostatecznie ofertę TVP przyjęli m.in. Maryla Rodowicz, Zenon Martyniuk, Sławomir, Roxie Węgiel czy zagraniczny wokalista Jason Derulo.

"Sylwester Marzeń". Internauci krytykują sylwestrową imprezę Telewizji Polskiej

Prezes Telewizji Polskiej nie krył dumy z powodu sukcesu "Sylwestra Marzeń". Jak poinformował w mediach społecznościowych, sylwestrowy koncert cieszył się rekordową oglądalnością.

Z serca dziękuję widzom Telewizji Polskiej za 6. z rzędu i 5. pod Tatrami wspaniałe zwycięstwo Sylwestra Marzeń 2021/22, ze średnią widownią 6,1 mln, w piku 8,14 mln widzów (ok. 22.30 na Maryli i Sarze James). Dziękujemy! – napisał Jacek Kurski na Twitterze.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Pod adresem imprezy nie zabrakło również głosów krytyki. Pojawiły się one pod postem, w którym Jacek Kurski cieszy się z sukcesu przedsięwzięcia. Internauci wyrażali m.in. niezadowolenie z faktu, że część artystów śpiewała z playbacku.

Zlituj się pan, połowa wali z playbacku a na koniec jeszcze jakiś zespół z Ukrainy... – napisał w komentarzu oburzony internauta.
Dokładnie. Zero szacunku dla odbiorcy. Playback powinien być zabroniony. Wstyd – wtórował mu inny użytkownik Twittera.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Internauci krytykowali również – ich zdaniem niski – poziom imprezy. Powtarzały się takie negatywne określenia jak m.in. "obciach" czy "dziadostwo".

W sylwestra na głównym programie ogólnopolskim państwowej telewizji to nie jest żadne osiągniecie. Mnie bardziej martwi coraz niższy poziom tej rozrywki.
Człowieku. Ty nie masz poczucia obciachu? Ludzie z podstawówki mają. Jak to się dzieje?
Wieś tańczy i śpiewa. Dziadostwo – krytykowali koncert użytkownicy Twittera.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Niektórzy internauci zwrócili uwagę, że organizacja tak spektakularnej imprezy w dobie pandemii niesie za sobą ryzyko. Pojawiły się oskarżenia, że w trakcie "Sylwestra Marzeń" wiele osób mogło zarazić się koronawirusem, a dla części COVID-19 okaże się śmiertelny.

Teraz panie Kurski będziemy liczyć ofiary tego sylwestra.
Czy za dwa tygodnie TVP weźmie na siebie odpowiedzialność za kolejne piki śmiertelności z powodu tego "Sylwestra Marzeń", czy dorzucicie każdej z rodzin zmarłej osoby będącej na tym wydarzeniu koncert Zenka na stypie? – oburzali się internauci na Twitterze.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Zobacz też: Publiczność w Zakopanem zachwycona Sylwestrem Marzeń. "Widać ten przepych"
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić