Sylwester w Zakopanem. Jason Derulo przeżył szok. "Aż wstyd za tych ludzi"

2833

W mieszkańcach Polski wciąż buzują emocje po ostatnim sylwestrze. Tym razem najbardziej spektakularną imprezą okazał się przygotowywany przez TVP "Sylwester Marzeń". Wbrew oczekiwaniom organizatorów to jednak Zenek Martyniuk, a nie Jason Derulo skradł show.

Sylwester w Zakopanem. Jason Derulo przeżył szok. "Aż wstyd za tych ludzi"
Zenek okazał się najprawdziwszym królem "Sylwestra Marzeń"? Tak uważają internauci (PAP, Łukasz Gągulski)

Ostatni "Sylwester Marzeń" budził wiele emocji jeszcze przed samym wydarzeniem. Opinia publiczna sceptycznie odnosiła się m.in. do decyzji Jacka Kurskiego, aby zaprosić zagranicznego gwiazdora Jasona Derulo. Mimo że Derulo ma miliony fanów na całym świecie, w naszym kraju dla wielu osób te personalia pozostawały nieznane.

"Sylwester Marzeń" TVP. Zenek Martyniuk przyćmił Jasona Derulo?

Jeszcze w trakcie nocy sylwestrowej wielu internautów wyraziło opinię, że Jason Derulo mógł poczuć się rozczarowany publicznością "Sylwestra Marzeń". Powód? Uczestnicy koncertu TVP reagowali na jego występ powściągliwie.

Aż wstyd za tych ludzi jak Jason stara się ich jakkolwiek zachęcić do zabawy – podsumowała sytuację jedna z użytkowniczek Twittera.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Publiczność "Sylwestra Marzeń" miała zareagować zupełnie przeciwnie na występ Zenka Martyniuka. Entuzjazm uczestników koncertu wzbudzał również Sławomir. Różnica w podejściu do poszczególnych artystów okazała się na tyle znacząca, że w mediach społecznościowych zaroiło się od ironicznych komentarzy oraz memów.

Jason Derulo po tym występie powie, że Polska to jakiś stan umysłu, bo na jakimś Zenku szaleli, a na nim martwy tłum – zażartowała użytkowniczka Twittera.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Zobacz też: Publiczność w Zakopanem zachwycona Sylwestrem Marzeń. "Widać ten przepych"
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić