Mateusz Domański
Mateusz Domański| 
aktualizacja 

"Oczywiście, że wirus jest". Nowe nagranie Edyty Górniak

29

Edyta Górnik niedawno wzbudziła potężne kontrowersje. To wszystko za sprawą tez na temat koronawirusa. Teraz wrzuciła do sieci kolejny krótki filmik, w którym absolutnie nie podważa istnienia COVID-19.

"Oczywiście, że wirus jest". Nowe nagranie Edyty Górniak
Edyta Górniak jednak wierzy w koronawirusa (ONS)

Koronawirus nie odpuszcza. Wciąż rośnie liczba zakażonych i ofiar śmiertelnych - zarówno w Polsce, jak i na świecie.

Jakiś czas temu z dystansem o koronawirusie wypowiedziała się Edyta Górniak. Wokalistka nawiązywała do teorii spiskowych, a ponadto przekazywała, że nie da się zaszczepić na COVID-19.

Ostatnio Górniak wrzuciła do sieci kolejny filmik. Oświadczyła, że wróciła na Instagrama, bo "chciała ucałować i życzyć miłego dnia" swoim fanom. Ponownie odniosła się też do koronawirusa.

Jak już się wszyscy wypowiedzieli, to i ja chciałabym coś powiedzieć: kłamstwa, kłamstwa, kłamstwa. Proszę, zwróćcie uwagę na to, by nie ulegać takiej masowej manipulacji, bo wygląda na to, że ludziom można wszystko wmówić... Bądźcie uważni. Już kilka dni temu napisałam, że słowo zostało zmanipulowane w dość brutalny sposób. Opinie, które opierają się o te słowa, są nieuzasadnione - zaznaczyła.

Koronawirus. Górniak nie podważa jego istnienia

W najnowszej wypowiedzi wokalistka podkreśliła również, że nie podważa istnienia COVID-19.

Nie powiedziałam, że ludzie nie chorują, że nie ma zakażeń, że szpitale są puste, tylko powiedziałam coś zupełnie innego. Oczywiście, że wirus jest, bo mamy na to wiele dowodów na świecie. Oczywiście, ludzie chorują i niestety, masowo umierają, ale powiedziałam coś zupełnie innego. To wkładanie w moje usta słów, których nie powiedziałam czy też nadawanie im innego sensu rozumienia, jest świadomą manipulacją - mówiła Górniak.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić