aktualizacja 

Odgryzł głowę pytonowi. Dramatyczny finał kłótni w USA

51

Nie milkną echa wokół zdarzenia, do którego doszło w Stanach Zjednoczonych. Kevin Justin Mayorga został zatrzymany przez policję po tym, jak w trakcie kłótni ze swoją dziewczyną odgryzł głowę jej wężowi.

Odgryzł głowę pytonowi. Dramatyczny finał kłótni w USA
Mężczyzna został zatrzymany (Miami-Dade Police Department)

Na terenie stanu Floryda doszło do awantury w iście amerykańskim stylu. Ciężko uwierzyć w zaprezentowany przebieg wydarzeń, jednak potwierdził go Departament Policji w Miami. Wewnątrz jednego z apartamentów Kevin Justin Mayorga pokłócił się ze swoją partnerką. Wymiana zdań miała wyjątkowo ostry charakter.

Dramatyczne sceny rozegrały się w mieszkaniu zlokalizowanym w Cutler Bay. We wczesnych godzinach porannych doszło do awantury, o której usłyszały całe Stany Zjednoczone. Funkcjonariusze poinformowali, że usłyszeli krzyki dochodzące z apartamentu. Kobieta wezwała policję i wykrzyczała do mundurowych, aby po prostu wyważyli drzwi. Sytuacja wydawała się bardzo poważna.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Pracował w Banku Światowym. Tak wykpił Kurskiego

Funkcjonariuszom nie udało się od razu dostać do środka mieszkania. Mayorga zablokował policjantom wejście i przetrzymał kobietę wewnątrz wbrew jej woli. Jeden z mundurowych próbował użyć paralizatora na 22-latku, po tym, jak odmówił rozkazu wyjścia z podniesionymi rękami, ale nie udało mu się to zrobić. Doszło do pełnej agresji szarpaniny, podczas której napastnik uderzył policjanta kajdankami w twarz, gdy ten próbował go skuć.

Odgryzł głowę wężowi

Po pewnym czasie policjanci odnieśli sukces i aresztowali 22-latka. Wewnątrz apartamentu funkcjonariusze natknęli się na dramatyczny widok. W pobliżu drzwi wejściowych znaleźli węża pytona i jego odciętą głowę. Kobieta powiedziała policjantom, że Mayorga odgryzł ją zwierzęciu podczas ich kłótni. Agresor został przetransportowany do aresztu. Postawiono mu zarzuty znęcania się nad zwierzętami z zamiarem zabicia, bezprawnego uwięzienia i stawiania oporu podczas aresztowania.

Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić