Odnalazł się 11-latek z Wrocławia. Zatrzymano 3 osoby

6

Wrocławscy funkcjonariusze odnaleźli zaginionego 11-letniego Bartka. W związku z zaginięciem chłopca policja zatrzymała 3 osoby.

Odnalazł się 11-latek z Wrocławia. Zatrzymano 3 osoby
Wrocławscy funkcjonariusze odnaleźli zaginionego 11-letniego Bartka. (Getty Images)

W czwartek rano 25 marca 11-letni chłopiec wyszedł z domu na terenie Starego Miasta we Wrocławiu i ślad po nim zaginął. W piątek wrocławska policja opublikowała informację o zaginięciu chłopca wraz z jego rysopisem. W jego poszukiwania zaangażowano służby prewencyjne, kryminalne oraz policyjnych specjalistów w zakresie poszukiwań osób.

11-latka odnaleziono w jednym z mieszkań we Wrocławiu

Wrocławska policja w sobotę 27 marca poinformowała, że chłopiec się odnalazł. Jest cały i zdrowy. 11-latka odnaleziono w jednym z mieszkań we Wrocławiu.

Po publikacji informacji o poszukiwaniach 11-latka, do policjantów wpływały różnego rodzaju wiadomości i każda z nich od razu była weryfikowana oraz sprawdzana, ale nie miały one bezpośredniego wpływu na skutek poszukiwań. Chłopca odnaleźli policjanci w jednym z mieszkań na terenie miasta, a później cały i zdrowy trafił do placówki opiekuńczej, w której decyzją sądu powinien przebywać - informuje policja.

Policjanci zatrzymali 3 osoby podejrzewane o związek z tym zdarzeniem.

Ich związek ze sprawą pozbawienia wolności nastolatka jest teraz sprawdzany przez policjantów z Komisariatu Policji Wrocław Stare Miasto i prokuraturę - czytamy w komunikacie policji.
Zobacz także: Skutki pandemii w kościele. Ta parafia wciąż dochodzi do siebie po spustoszeniu
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić