aktualizacja 

Ojciec Meghan Markle chce ujawnić tajemnice córki. Szykuje prawdziwą bombę

19

Thomas Markle nakręci film dokumentalny o swoim życiu - i córce Meghan. Ma nadzieje, że dzięki tej produkcji odkryje, dlaczego ich relacja się zepsuła.

Ojciec Meghan Markle chce ujawnić tajemnice córki. Szykuje prawdziwą bombę
Thomas Markle, Meghan Markle. (Getty Images)

Thomas Markle kręci film dokumentalny o swoim życiu i córce - Meghan Markle. Ma nadzieję, że dzięki tej produkcji odkryje co zepsuło się w ich relacji.

Thomas nie rozmawiał z Meghan i księciem Harrym od czasu ich ślubu w 2018 roku. Nie pojawił się na uroczystości i do dziś twierdzi, że to wina jego córki, która postanowiła odciąć się od ojca.

"Co się stało z moją córeczką?"

Zaczyna się od mojego życia, mojej rodziny, mojej miłości do teatru i telewizji oraz od tego, jak się tam dostałem. Potem moje życie z Meghan, dorastanie, jej szkoła, dni zanim poszła na studia i dni kiedy zaczęła się jej kariera - powiedział dla The Sun.
Zobacz także: Książę Harry pozywa brytyjską gazetę o zniesławienie

Produkcja ma się zakończyć jeszcze w tym roku. Thomas wykorzysta w filmie niewidziane dotąd materiały filmowe. Chce także dokładniej przedstawić ich relacje, aby stało się jasne, dlaczego teraz ze sobą nie rozmawiają. P

Mieliśmy razem dobre życie, aż do jej pierwszego małżeństwa i przeprowadzki do Kanady. Wtedy zaczyna się nowa historia! To coś w rodzaju "Co się stało z moją córeczką" - dodał.
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić