Ojciec poślubił swoją córkę. Rywalizowała o jego względy z siostrą

447

Na dwa lata więzienia za kazirodczy związek ze swoją córką amerykański sąd skazał Travisa Fieldgrove. Mężczyzna poznał ją dopiero gdy miała dopiero 17 lat. Trzy lata później spokrewniona ze sobą para rozpoczęła współżycie seksualne.

Ojciec poślubił swoją córkę. Rywalizowała o jego względy z siostrą
Samantha Kershner i Travis Fieldgrove zostali oskarżeni o kazirodztwo (Facebook)

Szokujący przypadek kazirodztwa obiegł amerykańskie media. Pochodzący ze stanu Nebraska ojciec wdał się w romans ze swoją córką. Kochankowie wzięli nawet ślub.

Wstrząsająca historia z Nebraski. Ojciec romansował z córką

Travis Fieldgrove porzucił swoją rodzinę w 2000 roku, kiedy na świat przyszła mała Samantha. Mężczyzna pierwszy raz zobaczył swoją córkę dopiero 17 lat później. Miał od razu zapałać do niej pożądaniem.

Okazuje się, że nosząca nazwisko Kershner 17-latka od początku odwzajemniała uczucie. Z dokumentów sądowych wynika, że założyła się nawet ze swoją przyrodnią siostrą o to, która z nich pierwsza prześpi się z ojcem. Ostatecznie Samantha miała rozpocząć współżycie seksualne z ojcem w wieku 20 lat.

Para zaczęła zamieszczać informacje o swoim związku na Facebooku. Po jakimś czasie wzięła nawet ślub. Wtedy do akcji wkroczyła była partnerka Fieldgrove'a, która zgłosiła sprawę na policję.

Wziął ślub ze swoją córką. Skazano go za kazirodztwo

Ojca i córkę oskarżono o kazirodztwo. Travis Fieldgrove początkowo zaprzeczał, że jest spokrewniony ze swoją partnerką, wskazując na różne nazwiska. Zlecone przez śledczych testy DNA wykazały jednak, że Samantha na 99,99 proc. jest jego córką.

W końcu para przyznała się do stawianych im zarzutów. Travis Fieldgrove został skazany na dwa lata więzienia. Samantha Kershner usłyszała wyrok dziewięciu miesięcy w zawieszeniu.

Ojciec dostał sądowy zakaz kontaktowania się z córką. W styczniu tego roku opuścił mury więzienia. Jeszcze przed wyjściem z placówki karno-opiekuńczej napisał na Facebooku, że pobyt w zamknięciu dał mu do myślenia.

Życie jest krótkie, a ja jestem zmęczony jego marnowaniem – podkreślił.

Obejrzyj także: Prof. Hartman chce dyskusji o związkach kazirodczych

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić