Okropny wypadek w woj. wielkopolskim. Natychmiast wezwano helikopter

4

32-letni mieszkaniec gminy Śmigiel spadł z dachu budynku mieszkalnego. Na miejscu potrzebny był śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Okropny wypadek w woj. wielkopolskim. Natychmiast wezwano helikopter
Wielkopolskie. Fatalny wypadek. Mężczyzna spadł z dachu (YouTube)

Praca na wysokościach niesie ze sobą duże ryzyko. Najdobitniej przekonał się o tym 32-letni mężczyzna, który wykonywał prace remontowe w domu i nieszczęśliwie spadł z dachu swojej posesji.

Mężczyzna śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego szybko został przetransportowany do szpitala w Lesznie. Dziennikarze portalu koscianiak.pl ustalili, że jego obrażenia wyglądały na bardzo poważne. Szczegóły wypadku obecnie nie są jeszcze znane.

Seria wypadków na dachach

Obecnie trwają czynności badające okoliczności zdarzenia. To kolejny podobny wypadek w Wielkopolsce. Kilka dni temu kominiarz spadł z dachu podczas czyszczenia komina w jednym z budynków. Mężczyzna wylądował na betonowym podjeździe i jego stan był bardzo poważny.

Niestety, mężczyzna przegrał walkę o swoje życie. Obrażenia, które poniósł, okazały się na tyle poważne, że lekarze nie dali rady go uratować. 55-latek zmarł, a okoliczności wypadku wyjaśni policja pod nadzorem prokuratora.

Zobacz także: Były szef pograniczników: stan wyjątkowy od początku nie był potrzebny
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić