Żona ministra PiS odważnie. Pokazała swoje nagie zdjęcia

866

O Mariannie Schreiber zrobiło się głośno dzięki jej udziałowi w programie "Top Model". Żona ministra PiS nie daje o sobie zapomnieć i publikuje w sieci odważne zdjęcia. Tym razem poszła o krok dalej i zapozowała zupełnie nago.

Żona ministra PiS odważnie. Pokazała swoje nagie zdjęcia
Marianna Schreiber jest żoną ministra PiS (Instagram)

Marianna Schreiber znalazła się na ustach całej Polski za sprawą udziału w programie "Top Model". Kobieta przyznała, że przyszła na casting bez wiedzy swojego męża Łukasza Schreibera, który jest ministrem w rządzie Prawa i Sprawiedliwości.

Choć przygoda w "Top Model" nie trwała długo, krótki występ na antenie TVN pozwolił aspirującej modelce na zdobycie własnego grona fanów. Marianna Schreiber nie daje im o sobie zapomnieć i jest aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją 16,4 tys. osób.

Nagie zdjęcia Marianny Schreiber

Żona polityka często publikuje w sieci odważne zdjęcia. Tym razem poszła o krok dalej i zapozowała całkiem nago.

Bo widzisz, nie ma znaczenia, czy napiszę pod takim zdjęciem coś bardzo mądrego, bo Ty i tak będziesz widział dziewczynę, która świeci golizną, a w głowie ma pusto - taki już ten świat. Nauczmy się dostrzegać w ludziach coś więcej niż to, co widzimy na zdjęciu. Takie zdjęcia na moim profilu będą. Już wiele osób przekonałam do siebie i one nie oceniają mnie po "pozorach", po polityce, po zdjęciach, po artykułach w tabloidach. Dyskusja o ciele jest niczym temat tabu, a przecież to właśnie często przez nie nie chodzimy uśmiechnięci, bo wciąż uważamy, że nie jesteśmy dość "piękni". Piękne jest właśnie to, że nie jesteśmy wszyscy tacy sami, nie wyglądamy tam samo. Różnimy się i to jest cudowne. Dlatego nie rozkazuj nikomu być takim jak Ty chcesz, bo zabijasz w nim jego indywidualność - napisała Schreiber.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Piękne AKTY. Szkoda, że nie wszyscy to rozumieją i musi być ta cenzura na nich.
Tylko osoba o czystym sercu nie ma nic do ukrycia, jak mówią dzieci - królowa jest naga... Piękny akt.
Nigdy nie zrozumiem tej chęci uzewnętrznienia się przez pokazywanie własnego ciała. Jeśli masz coś ciekawego do powiedzenia, nie potrzebujesz rozbierania się, żeby ktoś Cię posłuchał.
Ciekawe, co na to Pan Prezes Kaczyński - piszą w komentarzach internauci, ironizując.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Zobacz także: Michał Piróg o Mariannie Schreiber: "Była niewolnicą"

Autor: NB
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić