Olsztyn. Napad jak z filmu. Zamknięto cały sklep

4

Zarzut kradzieży towarów o łącznej wartości ponad 60 tys. zł usłyszeli 27- i 29-latek. Rabusiów zatrzymano na gorącym uczynku w jednym z marketów z elektroniką w Olsztynie. Jak się okazało, mężczyźni mieli na koncie także kradzieże na Mazowszu i Lubelszczyźnie.

Olsztyn. Napad jak z filmu. Zamknięto cały sklep
27- i 29-latek ukradli w Olsztynie sprzęt elektroniczny o wartości ponad 40 tys. zł (Getty Images)

Incydent miał miejsce w ubiegłym tygodniu w sklepie Media Markt w Olsztynie. Jego pracownicy ujęli dwóch mężczyzn, którzy wcześniej dwukrotnie dokonali kradzieży sprzętu wartego ponad 40 tys. zł. Złodzieje wynosili ze sklepu laptopy, drony, kamery sportowe i słuchawki.

Zamknięto sklep ze złodziejami w środku. Na miejsce przybyli policjanci

Rabusiów nagrały kamery monitoringu. Aby schwytać przestępców, zamknięto sklep z klientami w środku. Jak donosi portal tko.pl, złodzieje znaleźli się w potrzasku.

Kiedy rabusie zrozumieli, co się dzieje, zaczęli zachowywać się agresywnie. Na szczęście na miejscu błyskawicznie pojawiły się dwa patrole policji.

Rabusie zostali zatrzymani. Odpowiedzą za kradzież towarów o wartości ponad 60 tys. zł

27- i 29-latek trafili do aresztu. W toku policyjnego śledztwa wyszło na jaw, że złodzieje działali wcześniej na terenie województw mazowieckiego i lubelskiego. Mieli ukraść perfumy, artykuły przemysłowe i sprzęt elektroniczny o łącznej wartości prawie 20 tys. zł.

Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na postawienie obu mężczyznom zarzutu kradzieży towarów o łącznej wartości ponad 60 tys. zł. Podejrzani mają odpowiedzieć za swoje zachowanie przed sądem. Za popełnione przestępstwa grozi im do 5 lat więzienia.

W trakcie napadu zatrzymano także towarzyszącą złodziejom młodą kobietę. Nie postawiono jej jednak żadnych zarzutów.

Obejrzyj także: Odnaleźli ocalałe dzieci w ruinach. Dramatyczne nagranie z akcji ratunkowej po tornadzie w USA

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić