Wróć na
Aniela Siwek
|

Ostatnie zdjęcie z dziećmi. Kilka godzin później ojciec je zamordował

67
Podziel się

Mario Bressi z Włoch zabił dwójkę swoich dzieci, a później popełnił samobójstwo. Na krótko przed tragedią dodał na Instagrama wspólne selfie z wycieczki. Policja podejrzewa, że mężczyzna popełnił zbrodnię z zemsty.

Ostatnie zdjęcie z dziećmi. Kilka godzin później ojciec je zamordował
(Instagram)
bCFVBXmd

Mario Bressi z Włoch na kilka godzin przed tragedią wybrał się z dziećmi na wycieczkę. Elena i Diego to 12-letnie bliźnięta. Na wspólnej wyprawie robili sobie zdjęcia, które później Mario umieścił w mediach społecznościowych. Popisał je:

Z moimi dziećmi, zawsze razem. 
bCFVBXmf

45-latek przebywał z dziećmi we wsi Margno w północnych Włoszech. Po powrocie z wycieczki wysłał do swojej żony wspólne zdjęcie i wiadomość, w której stwierdził, że już nigdy nie zobaczy Eleny i Diega żywych. Miał także dopisać, że to właśnie ona zniszczyła ich rodzinę.

Daniela, żona Mario, natychmiast udała się na miejsce. Tam znalazła ciała swojego męża i dwójki dzieci. Podejrzewa się, że 45-latek udusił bliźnięta, a później popełnił samobójstwo. 

Brutalne morderstwo rodziny mormonów

Daniela i Mario od lat zmagali się z wieloma problemami w swoim małżeństwie. Jednak jak zeznaje kobieta, nigdy nadmiernie się nie kłócili, w domu nie było przemocy i oboje starali się zapewnić dzieciom normalny dom.

bCFVBXml

Elena miała ślady po duszeniu rękami, natomiast jej brat prawdopodobnie został uduszony poduszką. Policja prowadzi dochodzenie mające wyjaśnić, czy zabójstwo było zaplanowane, czy też Bressi popełnił je w afekcie.  

bCFVBXmG
KOMENTARZE
(67)
Klara
3 dni temu
tak potrafią reagować faceci, urażeni w swoim ego. u nas było to samo, tylko zabił jednego synka.
Ada
3 dni temu
Ludzie, ogarnijcie się! Zabijać niewinne dzieci?! I to jeszcze własne?! Bo co?! Bo nie dogaujesz się z partnerem/partnerką?! Co się dzieje na tym świecie?! Nie ogarniam...
://
2 dni temu
Dzieci są święte. Nie ma usprawiedliwienia. Tacy to kaci a nie ojcowie. Żadnych uczuć wyższych. Przedmiotowe traktowanie ludzi. Samolubni egoiści. Bestie. Nie ma dla takich rodziców usprawiedliwienia, czy to ojciec czy matka.
bCFVBXmH
papa
3 dni temu
Nie jestem w stanie tego sobie wyobrazić!
////\\\\
3 dni temu
makabryczne
Najnowsze komentarze (67)
rudyfilip
wczoraj
!!!
LIKEPANEL.PL
2 dni temu
❤️❤️⭐Masz ochotę na ero znajomości? Zagadaj do najpiękniejszych kobiet z Twojej okolicy⬆️
Anna
2 dni temu
Ilu ludzi nie radzi sobie z depresją i popełniają tak straszne zbrodnie!!!!
Ryszart
2 dni temu
Komętasz
jola
2 dni temu
dlaczego dzieci. .. smutne. . dramat
mamuśka
2 dni temu
Chore głowy trzeba leczyć. Zaplanowane morderstwo, żadne tłumaczenie sprawcy, egoizm do potęgi- "JA TYLKO JA i moje EGO." Żona , kiedy była żoną musiała dostrzegać jakieś objawy - to się daje leczyć. Panie, mężczyzna to również człowiek , nie dokładajcie im, ile mogą wytrzymać. Jestem kobietą, ale niektóre kobitki omijałabym szerokim łukiem, gdybym była facetem są tak zaborcze, apodyktyczne, uparte itd., jak spojrzą to wzrok zabija.
Totu
2 dni temu
Ego facetów samców... Moje to zrobię co chcę... jakże często sądy dają się na to nabrać: tak kocha, tak walczy.. Nie tylko sądy, zresztą... a walczy bo JEGO i konsekwencje, jakie poniesie dziecko na całe życie nie mają znaczenia..Ważne, że on dostanie dziecko "na pół." Straszne...
żal
2 dni temu
To był akt desperacji. Ponoć małżeństwo było w sytuacji separacji,której mężczyzna nie był w stanie zaakceptować. To bardzo smutne,ale do czego doprowadza rozpacz i utrata nadziei i pozostawianie problemu samemu sobie.
bCFVBXmz
Dkfjreh
2 dni temu
Nic nie usprawiedliwia morderstwa własnego dziecka. Prawdziwy rodzic prędzej by oddał dziecko byłaby żyło i było szczęśliwa.potwor
czasia
2 dni temu
szok po porodowy po 12-stu latach ale ma pamięć
zibi
2 dni temu
Nie trzeba szukać aż we Włoszech. W Warszawie na cmentarzu Wawrzyszewskim jest grób dwojga dzieci, które kilkanaście lat temu zamordował podobny tata potwór. Trudne do wyobrażenia.
mloda
2 dni temu
niestety mamy przykazanie nie zabijaj od tego najwyzszego gdybysmy zyli wedlug wszystkich przykazan moze nasze zycie byloby piekniejsze i spokojniejsze ale niestety tak nie jest nie dziwmy sie
wsólczująca
2 dni temu
Kochajmy się . Tylko miłość może nas uratować .
Po bożemu
2 dni temu
no i co, prawdziwa rodzina kobieta i mężczyzna i takie coś?
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić