Wróć na
Aniela Siwek
|

Zabił byłą żonę siekierą. Horror rozegrał się na oczach dzieci

26
Podziel się

W Sierakowie pod Słupskiem (woj. pomorskie) doszło do tragicznych wydarzeń. Paweł S. zaatakował swoją byłą żonę siekierą. Kobieta zmarła w szpitalu z powodu odniesionych obrażeń. Świadkami zdarzenia były dzieci pary.

Zabił byłą żonę siekierą. Horror rozegrał się na oczach dzieci
Katarzyna S. zamordowana przez byłego męża (Facebook)
bCXLPYIB

Do zdarzenia doszło 17 czerwca w Sierakowie pod Słupskiem. Pani Katarzyna wybrała się z koleżanką i dwójką dzieci na działkę. Niedługo później pojawił się tam także jej były mąż Paweł S.

Mężczyzna był wyraźnie pobudzony i agresywny. Wraz z nim pojawili się dwaj koledzy. Bawili się osobno, a z racji tego, że działka była wspólna, pani Katarzyna nie mogła wyprosić byłego partnera.

bCXLPYID

Nagle Paweł S. zerwał się i rzucił na żonę. Uderzył ją siekierą w plecy. Z zeznań świadków wynika, że wszystko działo się bardzo szybko i nikt nie mógł przewidzieć tej tragedii.

Zabił jej męża. Magdalena Adamowicz: "nie czuję do niego nic"

Z Kasią rozstali się w sierpniu zeszłego roku. Ta działka była ich wspólną własnością […] Rzucił się na Kasię, uderzył ją w głowę. A potem... rozharatał plecy, tak że złamał jej kręgosłup mówi dla "Faktu" znajoma kobiety.

Kobieta została natychmiast zawieziona do szpitala. Tam przeszła skomplikowaną operację, ale niestety nie udało się jej uratować. Ciężko poraniona zmarła po czterech dniach od ataku.

bCXLPYIJ

Paweł S. został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa, który prawdopodobnie zostanie zmieniony na zarzut zabójstwa. Obecnie 37-latek przebywa na oddziale psychiatrycznym. W dniu ataku był pod wpływem narkotyków.

bCXLPYJe
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(26)
Luc
3 miesiące temu
"W dniu ataku był pod wpływem narkotyków" i co z tego??? To ma jakieś znaczenie dla dzieci, które osierocił, dla rodziny? Żadne wyroki i tłumaczenia nie zwrócą życia tej kobiecie.
Kobieta
3 miesiące temu
I dlatego powinien dostać dobitna karę, podwójna a nawet poczwórną : bycie pod wpływem, napaść, usiłowanie i zabójstwo , razem dożywocie w kamieniołomach bez możliwości wcześniejszego zwolnienia. Oczywiście praca na rzecz państwa.
Raffi
3 miesiące temu
Oko za oko.
bCXLPYJf
lolo
3 miesiące temu
prosze zrobcie takie wizienie cos na ksztalt jak w ameryce poludniowej czyli w srodku zadnych krat rzadzi gang a straznicy na murach pilnuja zeby nie ucielki zadnego zarcia za free itd zadnej telewizji jedynie dostep do wody i toalet
Rogata
3 miesiące temu
Powinni go dać do kamieniołomu lub kopalni soli do końca życia o suchym chlebie i wodzie. To jest nauczka, a nie. Kary w naszym kraju są śmieszne. Wyjdzie pewnie za dobre sprawowanie po kilku latach.
Najnowsze komentarze (26)
Georg
3 tyg. temu
I w takim przypadku powinna być kara śmierci. Życie za życie, przy czym do wykonania wyroku siedzi w celi 1 metr na 1 metr przez rok
Anna
3 tyg. temu
Co to za potwory chodzą po świecie!!!! Traktują kobiety jak swoją własność!jak chce się uwolnić to często dochodzi do tragedii!
adik
2 miesiące temu
Kolejny co będzie balował za podatki przez min 25 lat. Co z karą śmierci? Kiedy zostanie przywrócona?
przysięgam
2 miesiące temu
Będę głosował za PIS do końca świata jak takim bestiom wybuduje nieogrzewane więzienie o chlebie i wodzie z kratami w oknach /
Bart
3 miesiące temu
Krzesło elektryczne
PISMAKI
3 miesiące temu
Do wszystkich Dziennikarzy przestańcie pisać ciągle te brednie bo już nikt nie chce tego słuchać bo był pod wpływem narkotyków ,naćpał się , był pod wpływem alkoholu ,dopalaczy i przez to jest, nie poczytalny jest to chore zabił człowieka i to się liczy a nie co zażył i dostanie 6 do 8lat a za dobre sprawowanie wyjdzie szybko przeanalizujcie ile takich przypadków jest w Polsce a nikt nie pomyśli o ludzkiej tragedii bo on zażył jakieś g___o bo tak chciał lub się napił jest winny i koniec dożywocie lub kara śmierci która jest potrzebna dla zabujców nie ma usprawiedliwienia w Rosji wiedzą co robić z takimi ludźmi ktoś powie cywilizacji to niech powie tym dziecią co mama straciły.
gość
3 miesiące temu
wielka tragedia, zginęła piękna kobieta. ja bym szukał przyczyn nieudanego związku, bo od miłości do nienawiści jest jeden krok. dlaczego piękne kobiety lubią wiązać się z porywczymi i niewiernymi ale bogatymi gangsterami? a potem cierpią. a tak z drugiej strony flirtują z innymi, zdradzają i może tu też leży przyczyna?
hejter
3 miesiące temu
Gdzie była policja i czemu jej nie uratowała ?
bCXLPYIX
niki
3 miesiące temu
nie usprawiedliwiam go ale ma znaczenie ze byl pod wplywem narkotykow
Gdxcgss
3 miesiące temu
Brutal kocha najbardziej ;)
Gość
3 miesiące temu
Nic nie dzieje się bez przyczyny.
Endriu
3 miesiące temu
W takim przypadku, ewidentne morderstwo powinna być kara śmierci, a tak żyje na koszt podatnika dokonca swoich dni.
o nie
3 miesiące temu
nie igra się z uczuciami
Natalia
3 miesiące temu
Pewnie mu sie chcialo a nie dala
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić