Ostrowska-Królikowska pokazała grób męża. Łzy same cisną się do oczu

169

1 listopada miliony Polaków ruszyły na cmentarze, aby z okazji uroczystości Wszystkich Świętych odwiedzić groby bliskich. W tym gronie znalazła się Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Wdowa po aktorze Pawle Królikowskim opublikowała wzruszający post i pokazała, jak w tym szczególnym dniu wygląda jego grób.

Ostrowska-Królikowska pokazała grób męża. Łzy same cisną się do oczu
Paweł i Małgorzata Królikowscy stanowili jedno z najbardziej udanych małżeństw polskiego show-biznesu (AKPA, Niemiec)

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego 2020 roku w Warszawie. Aktor zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Pozostawił w pogrążonych w żałobie bliskich, w tym żonę Małgorzatę Ostrowską-Królikowską.

1 listopada. Małgorzata Ostrowska-Królikowska odwiedziła grób Pawła Królikowskiego

Pogrzeb Pawła Królikowskiego odbył się 5 marca 2020 roku. Aktor został pochowany w Alei Zasłużonych na Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach. Z okazji 1 listopada grób zmarłego został odwiedzony przez bliskich, w tym – Małgorzatę Ostrowską-Królikowską.

1 listopada Małgorzata Ostrowska-Królikowska upamiętniła zmarłego męża, odwiedzając jego grób. Aktorka opublikowała także zdjęcie na Instastory, do którego załączyła wzruszające wyznanie – wdowa po Pawle Królikowskim podkreśliła, że przez lata małżeństwa otrzymała od niego wiele miłości.

Gdy odejdziesz, zostanie twoja miłość, prawdziwy pomnik zapisany w sercach – napisała Małgorzata Ostrowska-Królikowska na Instastory.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Paweł Królikowski wzięli ślub w 1988 roku w Łodzi. Para doczekała się pięciorga dzieci – Antoniego, Jana, Julii, Marceliny oraz Ksawerego.

Zobacz także: Zobacz też: Duchowny o 1 listopada: święto zgody narodowej. Tłumaczy, co miał na myśli
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić