aktualizacja 

Padła główna wygrana Ekstra Pensji. Stały dopływ gotówki przez 20 lat

30

Końcówka ubiegłego tygodnia była dla graczy w Lotto wyjątkowo łaskawa. Totalizator Sportowy poinformował, że los uśmiechnął się do gracza z Lublina, który otrzyma główną wygraną w Ekstra Pensji. Nie zabrakło także solidnej wypłaty w Eurojackpot.

Padła główna wygrana Ekstra Pensji. Stały dopływ gotówki przez 20 lat
lotto, eurojackpot, loteria, totalizator sportowy (Totalizator Sportowy, materiały prasowe)

Ekstra Pensja to jedna z ciekawszych gier liczbowych z oferty Totalizatora Sportowego. W tym wypadku - zamiast jednorazowej, dużej sumy pieniędzy - można wygrać kwotę 5 tys. złotych, wypłacaną co miesiąc przez 20 lat. To oznacza, że do zwycięzcy może trafić aż 1,2 mln złotych, rzecz jasna przed odliczeniem należnego podatku.

Stały dopływ gotówki przez 20 lat!

Taki przypływ gotówki będzie cieszył jednego z graczy z Lublina. Właśnie tam padła główna wygrana w loterii Ekstra Pensja. Zakład został zawarty w punkcie przy ulicy Nadbystrzyckiej 41. Szczęśliwe liczby to 2, 10, 18, 28, 32 oraz 4, a wytypowano je metodą "chybił trafił".

Warto zauważyć, że to już piąta wygrana w Ekstra Pensji, jaka padła w Lublinie. Sporym szczęściem może pochwalić się także jeden z graczy, który spróbował swoich sił w Eurojackpot.

Totalizator sportowy odnotował bowiem wygraną trzeciego stopnia w tej popularnej grze liczbowej. Zwycięski zakład zawarto w kolekturze w Rzeszowie przy ul. Rejtana 69, a gracz wzbogacił się o kwotę 1 131 362 złotych. Piątkowe wyniki losowania Eurojackpot to 14, 24, 31, 44, 45 oraz 7, 11.

Gracz dzięki metodzie "chybił trafił" wytypował wszystkie 5 z 50 liczb, ale do pełni szczęścia zabrakło mu wskazania 2 z 12 liczb. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że ta sztuka nie udała się nikomu w Europie. To oznacza, że pula na kolejne losowanie, które odbędzie się we wtorek, zostanie zwiększona i wyniesie aż 60 mln złotych. Losowanie Ekstra Pensji odbywa się z kolei codziennie.

Autor: ACG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić