Pan młody przesadził? Jednym zdjęciem podpadł internautom

9

Na anglojęzycznym forum Reddit wybuchła burzliwa dyskusja, do której impulsem było zdjęcie, przedstawiające świeżo upieczone małżeństwo. Kontrowersje wzbudził strój pana młodego. Internauci nie zostawili na nim suchej nitki.

Pan młody przesadził? Jednym zdjęciem podpadł internautom
Strój pana młodego wywołał oburzenie wśród użytkowników forum Reddit. Słusznie? (Reddit)

Panna młoda z głośnego zdjęcia wybrała na ślub tradycyjną białą suknię. Zadbała także o elegancki makijaż, biżuterię i staranną fryzurę. Tym większy kontrast stanowił świeżo upieczony mąż, który wybrał koszulkę i sięgające do kolan spodenki.

Kontrowersyjny pan młody. Spotkała go słuszna krytyka?

Osoba, która opublikowała zdjęcie na forum Reddit, podpisała je: "Pomysł pana młodego, jak ubrać się na taką okazję...". Szybko okazało się, że pozostali internauci również podzielają niesmak z powodu stroju świeżo upieczonego męża.

Internauci krytykowali nie tylko strój, lecz także niestaranną fryzurę pana młodego. Niektórzy zarzucali mężczyźnie, że wygląda, jak gdyby nawet nie wziął prysznica. Spekulowali także, że zachowanie świeżo upieczonego męża przyniosło wstyd jego rodzicom.

Dlaczego ubrałeś się i wyglądasz, jak gdybyś nie wziął prysznica, skoro osoba, z którą się ożeniłeś, wyraźnie pomyślała o wszystkim? Mogę sobie tylko wyobrażać jego rodziców, jak stoją z boku i się wstydzą.
Wygląda dosłownie, jakby wyskoczył z piwnicy swojej mamy, gdzie grał w World of Warcraft, aby pokroić ciasto – cytuje wpisy z forum Reddit portal Mirror.

Nie wszyscy byli aż tak krytyczni wobec pana młodego. Na forum pojawiły się również głosy, że najważniejszy jest komfort świeżo upieczonych małżonków, a jeśli pannie młodej nie przeszkadza wygląd ukochanego, otoczenie powinno uszanować jego decyzję.

Zobacz także: Zobacz też: Horror na ślubie. Pan młody: "od śmierci dzieliło mnie 5 milimetrów"
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić