Papież go wyrzucił. Podczas mszy zaatakował parafianki

22

Suspendowany przez Watykan ksiądz Michał Woźnicki wciąż daje o sobie znać. Kontrowersyjny "duchowny" wciąż odprawia msze w rycie rzymskim, jednocześnie atakując wiernych podczas homilii. Tak było również w sylwestrową noc.

Papież go wyrzucił. Podczas mszy zaatakował parafianki
Ksiądz Michał Woźnicki (YouTube, Wroniecka)

W ostatnich dniach na nowo rozgorzały kontrowersje dotyczące księdza Michała Woźnickiego. Wydalony z zakonu salezjanów kapłan znów stał się bohaterem mediów po niedawnej decyzji papieża Franciszka.

W oficjalnym piśmie, upublicznionym przez Inspektorię Wrocławską Salezjanów, czytamy o wydaleniu Woźnickiego ze stanu duchownego. Stało się tak ze względu na odmowę zwierzchnictwa papieża Franciszka. Z tego względu nie wolno mu korzystać ze stroju duchownego, a także podejmować funkcji kapłańskich, tj. głosić homilii, nauczać w imieniu Kościoła czy katechizować.

Woźnicki kolejny raz atakuje. Tym razem na celowniku kobiety

Mimo tej decyzji "ksiądz" Woźnicki nadal prowadzi swoją kontrowersyjną posługę katolicką. Co więcej, po raz kolejny atakuje swoich wiernych - w ostatni dzień 2023 roku postanowił oskarżyć kobiety o brak zrozumienia głoszonego przez niego Słowa Bożego:

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ksiądz został zapytany o kolędę przez internet. Odpowiedział stanowczo
Zniewolona wola i głupi rozum, próżny głupi rozum kobiet na których nie ma urody, którym odebrało lat. Które jeśli są głupie, to na własne życzenie, bo nie dają się pouczyć! (...) Kobiety, które nie przyjmują prawdy, że Pan Bóg stworzył kobietę, żeby była pomocą dla mężczyzny. Które nie wierzą po katolicku - wierzą zmutowaną prawdą buntu przeciwko mężczyznom. (...) A łzy Wasze mnie nie obchodzą i pieniądze też! - grzmi Woźnicki.

To jednak nie był koniec ataku w stronę kobiet. Woźnicki wytykał im perfidię, a także wiarę na pokaz.

Fasady pobożności! (...) Niepobożne baby! (...) Nie kochacie swoich mężów, nie kochacie swoich dzieci, nie kochacie swoich synów, córek! Pomyślcie o swoich biednych duszach na nowy rok. (...) Niektórych serca czcigodnych wiernych są gorsze niż prostytutki z ulicy - atakuje Woźnicki.

Ksiądz Michał Woźnicki nie zamierza spełniać postanowienia papieża Franciszka. Prowadzone przez niego Msze św. nadal odbywają się regularnie.

Zobacz także: KOBIETY OBRZYDŁE! PERFIDIA! WOŻNCKI LŻY! GŁUPI PRÓŻNY ROZUM! NOC SYLWESTROWA W KAPLICY W BARANOWIE
Autor: ACG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić