Partnerka Protasiewicza czeka na oświadczyny? "Nie mogą bez siebie żyć"

33

Wiadomość o tym, że Jacek Protasiewicz związany jest z młodszą o 35 lat Darią Brzezicką, wywołała niemałą sensację. 22-latka szybko udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o szczegółach relacji z politykiem. Teraz okazuje się, że para myśli o sformalizowaniu związku.

Partnerka Protasiewicza czeka na oświadczyny? "Nie mogą bez siebie żyć"
Brzezicka związała się z Protasiewiczem dwa lata temu (Daria Brzezicka, Facebook)

Jacek Protasiewicz ma 57 lat. Jego wybranka, Daria Brzezicka, jest 22-letnią studentką. Różnica wieku nie jest dla nich żadną przeszkodą. Parę połączyło gorące uczucie.

O związku Brzezickiej i Protasiewicza zrobiło się głośno przy okazji skandalu, który wybuchł, gdy polityk związany z PSL zamieścił w mediach społecznościowych serię kontrowersyjnych wpisów. Zaczęło się od tego, że Protasiewicz pochwalił się, że przygotowuje obiad ze swoją partnerką i kazał zamilknąć się trollom internetowym.

Brzezicka szybko zabrała głos w tej sprawie. Udzieliła wywiadu, w którym zapewniła, że poważnie traktuje związek ze starszym politykiem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Tłit - Joanna Scheuring-Wielgus
Jesteśmy parą z Jackiem. [...] Moja mama – oczywiście – kibicuje córce, szczególnie, że związek trwa już dwa lata. Byliśmy kilka razy u mojej mamy. Poznałam też rodzinę Jacka – zapewniła 22-latka w rozmowie z "Super Expressem".

"Miłość od pierwszego wejrzenia"

Jeden z polityków rządzącej koalicji opowiedział "Super Expressowi" o początkach związku Brzezickiej i Protasiewicza.

To była miłość od pierwszego wejrzenia, a z tego co wiem, Daria jest ogromnie wpatrzona w Jacka, bardzo zakochana. On zresztą też. Razem pojawiali się na politycznych imprezach, byli m.in. na słynnym marszu 4 czerwca, od razu wpadli sobie w oko – twierdzi informator "SE".

Gdy 22-latka kandydowała do Rady miasta w Warszawie, Protasiewicz miał być dla niej ogromnym wsparciem. Choć Brzezicka nie zdobyła wystarczającej liczby głosów, cała sytuacja pozwoliła parze jeszcze bardziej się do siebie zbliżyć.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Daria czeka na oświadczyny Jacka. Jest w niego bardzo zapatrzona, nie mogą bez siebie żyć – przekonuje rozmówca "SE".

Przypomnijmy: w związku z kontrowersyjnymi wpisami zamieszczonymi w sieci, Protasiewicz został odwołany przez Donalda Tuska ze stanowiska wicewojewody.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: APOL
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić