Pasażerowie przeżyli chwile grozy. Samoloty kołysały się na wietrze

1

Pogoda w Anglii nie sprzyjała pracy pilotów, którzy mają obecnie bardzo utrudnione zadania. Pilotowanie maszyn jest trudniejsze niż kiedykolwiek. Najlepiej obrazuje to poniższe wideo.

Pasażerowie przeżyli chwile grozy. Samoloty kołysały się na wietrze
Pogoda w Anglii nie sprzyjała... (Twitter)

To nagrania, które zarejestrowały kamery lotniska. Podczas startów i lądowań samolotów porywiste wiatry bardzo utrudniały pilotom wykonywanie im ich zawodowych obowiązków.

Wiatry, a także opady deszczu sprawiły, że pilotom ciężko było zapanować nad maszynami, które często ustawiały się bokiem względem pasów. Ich bardzo niebezpieczne położenie mogło być przyczyną wypadku.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Piloci bezbłędnie sterowali maszynami

Na szczęście wszystkie maszyny, pomimo trudności widocznych na filmie, wylądowały bezpiecznie. Pozostałe maszyny, tuż po starcie, również łapały równowagę, dzięki czemu dotarły do celów podróży.

Wideo obrazuje sytuację, która miała miejsce na międzynarodowym lotnisku w Newcastle - podaje The Sun. Trzeba przyznać, że piloci pokazali wysoki poziom swoich umiejętności. Jak twierdzą eksperci - panowanie nad maszyną w takich warunkach wymaga nie lada doświadczenia.

Zobacz także: Samolot nad płonącym miastem. Wyjątkowe nagranie świadka
Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić