o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Sonia Stępień
|

Paszporty szczepionkowe. Stanowisko WHO

61
Podziel się

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) nie popiera wymagania od podróżujących paszportów szczepionkowych. Rzeczniczka WHO tłumaczy to brakiem pewności, czy szczepienie rzeczywiście zapobiega przenoszeniu się wirusa oraz obawą o równe traktowanie.

Paszporty szczepionkowe. Stanowisko WHO
WHO mówi o paszportach szczepionkowych (Getty Images, Sergei Karpukhin)
bDUmFaCZ

- My jako WHO mówimy na tym etapie, że nie chcielibyśmy, aby paszport szczepionkowy był wymogiem przy wjeździe lub wyjeździe do kraju. Na ten moment nie jesteśmy pewni, czy szczepionka zapobiega transmisji - powiedziała we wtorek rzeczniczka WHO Margaret Harris.

- Oprócz tego istnieją inne czynniki, w tym kwestia dyskryminacji osób, które nie mogą otrzymać szczepionki z tego czy innego powodu - dodała Harris podczas briefingu prasowego ONZ.

bDUmFaDb

Harris nadmieniła, że pod koniec kwietnia WHO będzie dokonywać przeglądu chińskich szczepionek firm Sinopharm i Sinovac pod kątem możliwego użycia w nagłych wypadkach. Wciąż potrzebna jest większa ilość danych na temat tych preparatów. - Bardzo potrzebujemy większej ilości szczepionek - dodała rzeczniczka WHO.

Dyrektor generalny WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus zaapelował w zeszłym miesiącu do krajów posiadających nadwyżki zapasów szczepionek, aby w trybie pilnym przekazały 10 milionów dawek ośrodkowi COVAX. Ograniczenia eksportowe Indii sprawiły, że programowi dzielenia się szczepionkami brakuje dostaw szczepionki AstraZeneca produkowanych w tym kraju.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDUmFaDC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(61)
dj_
2 tyg. temu
Zaraz się okaże, że to zaszczepieni roznoszą wirusa i trzeba ich będzie zamknąć w obozach.
Matylda
2 tyg. temu
Czy " to coś " można wogóle nazywać szczepionką.Co to ma wspólnego ze szczepionką.Z czego ten "preparat" powstaje?Dlaczego nie mówi się prawdy o powikłaniach,komu zależy,aby ta "szczepionka" dobiła starszych.Najwazniejsze,że firmy farmaceutyczne robią na tej "szczepionce" olbrzymią kasę.
rat,med.
2 tyg. temu
W Stanach Zjednoczonych Sąd Najwyższy odwołał powszechne szczepienia. Bill Gates, amerykański główny specjalista ds. Chorób zakaźnych Fauci i Big Pharma przegrali proces przed Sądem Najwyższym Stanów Zjednoczonych, nie udowadniając, że wszystkie ich szczepionki w ciągu ostatnich 32 lat były bezpieczne dla zdrowia obywateli! Pozew został złożony przez grupę naukowców pod przewodnictwem senatora Kennedy'ego. Robert F. Kennedy Jr .: „Nowej szczepionki COVID należy unikać za wszelką cenę. Pilnie zwracam uwagę na ważne kwestie związane z kolejną szczepionką przeciwko Covid-19. Po raz pierwszy w historii szczepień tzw. Szczepionki mRNA najnowszej generacji bezpośrednio ingerują w materiał genetyczny pacjenta i tym samym zmieniają indywidualny materiał genetyczny, jakim jest manipulacja genetyczna, która była już zakazana i wcześniej uznawana za przestępstwo . SZCZEPIONKA na koronawirusa NIE JEST SZCZEPIONKĄ! UWAGA! Co zawsze było szczepionką? Zawsze był to sam patogen - drobnoustrój lub wirus, który został zabity lub atenuowany, czyli osłabiony - i był wprowadzany do organizmu w celu wytworzenia przeciwciał. Nawet szczepionka na koronawirusa! Ona wcale nie jest! Jest częścią najnowszej grupy mRNA (mRNA) rzekomo „szczepionek” Po wejściu do ludzkiej komórki mRNA przeprogramowuje normalne RNA / DNA, które zaczyna wytwarzać kolejne białko. Oznacza to, że nie ma to nic wspólnego z tradycyjnymi szczepionkami! Oznacza to, że jest to instrument wpływu genetycznego. Broń genowa! Oznacza to, że zamierzali zniszczyć ludzi, a ci, którzy przeżyją, staną się GMO! Po bezprecedensowej szczepionce mRNA zaszczepieni nie będą już w stanie leczyć objawów szczepionki w dodatkowy sposób. Osoby zaszczepione będą musiały pogodzić się z konsekwencjami, ponieważ nie można ich już wyleczyć po prostu usuwając toksyny z organizmu, tak jak osoba z defektem genetycznym, takim jak zespół Downa, zespół Klinefeltera, zespół Turnera, genetyczna niewydolność serca, hemofilia, mukowiscydoza, zespół Retta itp.), ponieważ wada genetyczna jest na zawsze! To wyraźnie oznacza: jeśli po szczepieniu mRNA pojawią się objawy szczepienia, ani ja, ani żaden inny terapeuta nie możemy Ci pomóc, ponieważ USZKODZENIA SPOWODOWANE SZCZEPIENIAMI BĘDĄ GENETYCZNIE nieodwracalne.
bDUmFaDD
Tak będzie
2 tyg. temu
U nas wprowadzą, bo jakiś znajomy królika będzie chciał zarobić na wdrożeniu, produkcji i obsłudze.
Refleksion
2 tyg. temu
Oznakują nas jak Niemcy w czasie drugiej wojny ŻYDÓW . Tu nie chodzi o nasze zdrowie ale ważniejsze jest by wszystkich zaszczepić . Dlatego pseudo eksperci krytykują WSZYSTKIE leki .
Najnowsze komentarze (61)
zxcvbnhgfdsa
2 tyg. temu
a tego doktora nie obowiązuje zakrywanie nosa. Wstyd dla służby zdrowia
Kasa
2 tyg. temu
I co roku szczepienia i kasa będzie lecieć
Róża
2 tyg. temu
Jedno co wiadomo, to to, że nic nie wiadomo.
covid
2 tyg. temu
Najbardziej zenujace sa w tym wszystkim wasze komentarze ,polskich przyglupow.
Inga
2 tyg. temu
Nie wszyscy muszą lub mogą się zaszczepić i co wtedy? Trędowaci????? Dyskryminacja!!!!!!!!!
OSC
2 tyg. temu
Na chińskiego wirusa chińskie szczepionki są najlepsze.
OSC
2 tyg. temu
Na chińskiego wirusa chińskie szczepionki są najlepsze.
OSC
2 tyg. temu
Na chińskiego wirusa chińskie szczepionki są najlepsze.
bDUmFaDv
OSC
2 tyg. temu
Na chińskiego wirusa chińskie szczepionki są najlepsze.
Ala
2 tyg. temu
Przez ostatni rok pandemii oczekiwaliśmy od PiS dwóch rzeczy przygotowania Polski na trzeci etap pandemii i ochrona naszej gospodarki w możliwie najlepszy sposób. Nie oczekiwaliśmy w tym czasie obrony dzieci poczętych (80 procent było za utrzymaniem kompromisu). Nie oczekiwaliśmy na obronę przed LGBT. Nie oczekiwaliśmy wsparcia programu Obajtek na swoim. Nie oczekiwaliśmy od was robienia interesów na pandemii. Nie oczekiwaliśmy zamykania lasów, inflacji i drożyzny. . Nie oczekiwaliśmy przejęcia gazet lokalnych. Nie oczekiwaliśmy programu ulice wasze , gazety nasze. Nie oczekiwaliśmy dofinansowania Bąkiewicza i Rydzyka. Nie oczekiwaliśmy obrony przed covid przy użyciu gazu pieprzowego, kotłów i pałek teleskopowych. Nie oczekiwaliśmy ławeczek patriotycznych, łuków triumfalnych, masztów. Nie oczekiwaliśmy pogorszenia relacji z USA, z UE i Białorusią. Nie oczekiwaliśmy rozwalenia systemu sprawiedliwości. Myślę, że możemy oceniając to wszystko i powiedzieć wam oddalcie się chyżo. Ślubu z wami żeśmy nie brali. (To ostatnie z Hołowni). -Należy im gorąco podziękować.
filozof
2 tyg. temu
ta baba ma coś z deklem mie ma żadnej dyskryminacji,bo jak ktoś nie może być szczepiony to musi mieć ujemny wynik testu a teraz nie ma dyskryminacji?zeby wjechać trzeba mieć ujemny wynik testu a jak nie masz albo masz + to nie wiedziesz to nie jest dyskryminacja?jak ktoś się zaszczepił nie zachoruje jak nie zachoruje to nie ma czym zarażać myślą w ten sposób trzeba by wybić np wszystkie ptaki ,które migrują ,bo też mogą coś przenieść albo aresztować wszystkich męszczyzn za gwałt ,nie zgwałcili ,ale narzędzie mają i mogą
Hmmmm
2 tyg. temu
Paszporty beda tylko w komunistycznej EU - reszta Swiata bedzie zyla normalnie
Hmmmm
2 tyg. temu
Szczepenie nie chroni przed zakazaeniem oraz zaszczepieni moga tez zarazac PO CO wiec jakies paszporty?
Covid 1984
2 tyg. temu
Foliarze I Szury mieli rację! Teraz to kowoidterrorysci na czele z lewicą PiS PO SLD i PSL będą. Od dziś to wy jesteście Foliarze, Szury i Plaskoziemcy!
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić