Paweł Kukiz nie mógł się powstrzymać. Odpowiedział pod oświadczeniem TVN24

1301

Paweł Kukiz postanowił wdać się w dyskusje z internautami i odpowiedzieć na ich zarzuty. "Proszę wskazać mi, za co się sprzedałem" - napisał.

Paweł Kukiz nie mógł się powstrzymać. Odpowiedział pod oświadczeniem TVN24
Paweł Kukiz dyskutuje z internautami (AKPA)

Nie milkną echa ostrej wypowiedzi Władysława Frasyniuka dotyczącej sytuacji na granicy polsko-białoruskiej. Na antenie TVN24 opozycjonista nazwał stacjonujących na granicy żołnierzy Wojska Polskiego "śmieciami" i "watahą psów".

Redakcja TVN24 wydała w tej sprawie oświadczenie. Wyraziła "ubolewanie, że zabrakło stanowczej, krytycznej reakcji ze strony prowadzącego program" i podkreśliła, że "sprzeciwia się każdej formie agresji, także słownej".

Paweł Kukiz komentuje oświadczenie TVN24

Oświadczenie stacji postanowił skomentować Paweł Kukiz. "Tak... :-) A mnie za wasze "ubolewanie" po pomyjach z ust Sikorskiego ma wystarczyć "osłupienie wyraźnie widoczne na twarzy" redaktor prowadzącej? :-) :-) :-)" - napisał na Twitterze.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

W odpowiedzi jeden z internautów udostępnił archiwalne nagranie, na którym Kukiz przysięgał, że nigdy nie zdradzi wyborców i że nikt nie jest w stanie go "kupić".

Coś jeszcze chciałeś powiedzieć? - zapytał internauta.
Proszę wskazać mi za co się "sprzedałem" :-) Jedną synekurę, ministerstwo, spółkę, itd. Jedną chociaż :-) - odpowiedział Kukiz.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Dziennikarz "Gazety Wyborczej" Michał Olszewski zwrócił się do Kukiza, twierdząc, że jest "zadziwiony jego użalaniem się nad sobą". "Wszedł Pan do polityki również dzięki hejtowi i nienawiści. Prosił Pan, żeby nazywać Pana "szmatą". Teraz zbiera Pan żniwo. Kto mieczem wojuje, panie pośle" - napisał.

Nie nad sobą się użalam a nad tymi, którzy zamiast walczyć ze mną o nowe prawo-ordynację, referenda itd., dają się wciągać w partyjne wojny. I nigdy nie kazałem siebie nazywać tak, jak Pan sugeruje - odpisał mu Kukiz.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Zobacz także: Schetyna o decyzjach Kukiza. „Kompletna ruina”

Autor: NB
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić