Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ABA
|

Skandal na antenie TVN24. Stacja wydała oświadczenie po słowach Frasyniuka

309
Podziel się:

Telewizja TVN24 wydała oświadczenie w sprawie słów Władysława Frasyniuka, które padły w jednym z programów. Frasyniuk zaatakował żołnierzy znajdujących się na granicy polsko-białoruskiej.

Skandal na antenie TVN24. Stacja wydała oświadczenie po słowach Frasyniuka
Frasyniuk zaatakował żołnierzy (Twitter)

TVN24 wydał oświadczenie w sprawie słów Władysława Frasyniuka. Opozycjonista PRL skomentował zachowanie żołnierzy, którzy stacjonują na granicy i nie wpuszczają uchodźców.

W związku z inwektywami pod adresem żołnierzy wypowiedzianymi przez Władysława Frasyniuka na żywo w TVN24 wyrażamy ubolewanie, że zabrakło stanowczej, krytycznej wobec używanych zwrotów, reakcji ze strony prowadzącego program - czytamy w oświadczeniu stacji.

Redakcja dodała, że nie będzie powielać wypowiedzi Frasyniuka. Sprzeciwiają się także "każdej formie agresji, także tej słownej, w życiu publicznym".

W niedzielę na antenie TVN24 Władysław Frasyniuk powiedział, że żołnierze stacjonujący na granicy są słabi psychicznie, co powoduje agresję. Dodał, że jest to niebezpieczne, a na zachowaniu mundurowych wobec uchodźców nie pozostawił suchej nitki.

Patrzę też z niepokojem na tę arogancję, chamstwo, prostactwo. Szczerze mówiąc, słowo żołnierz jest upokarzające dla tych wszystkich, którzy byli na misjach polskich poza granicami, bo ja mam wrażenie, że to jest wataha. Wataha psów, która otoczyła biednych, słabych ludzi - powiedział Frasyniuk.
Zobacz także: Uchodźcy z Afganistanu w Polsce. "Bardzo złożony proces"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(309)
Marta
5 miesięcy temu
Wypędzanie matek,dzieci, słabych do zimnego,ciemnego lasu to nie żadne męstwo.
Belfer
6 miesięcy temu
pobódek? co to znaczy? Czy znowu nowe słowo w słowniku języka polskiego?
ted
rok temu
prowdzacy też z jakis pobódek nie naprawił nic z tej obrażliwej chamskiej wypowiedzi,też powinna to być jego ostatnia praca
Jolanda
rok temu
A kto z PO nie zachowuje się po chamsku, Pan Prezydent Warszawy na Wysokich obcasach agresywny, Pan Nitras pewnie z małym ptakiem też agresywny, chyba wszyscy faceci z małymi sprzętami nadrabiają agresją, samczyki z malymi sprzętami, partia malych ptaków
Adam N 1973
rok temu
Frasyniuk zawsze POpisywał się chamstwem, ale teraz już przeszedł do opluwania polskich żołnierzy. Za to powinien odsiedzieć przynajmniej pół roku w więzieniu o zaostrzonym rygorze
Fibi
rok temu
Józef Grzyb "piniędzy"ma w bród ale kultury za grosz.
PISIOR
rok temu
Frasyniuk do więzienia a wszyscy,którzy go bronią nawiązki dla domów dziecka!
Juda
rok temu
Ten Frasyniuk to milioner, beneficjent akcji CIA z lat osiemdziesiątych o kryptonimie „QRHELPFUL”, w której pomagał rozkradać majątek Polski. Powinien trafić do więzienia za szpiegostwo, a jego wielomilionowy majątek przeznaczyć na pomoc dla uchodźców afgańskich...
PEkara
rok temu
Niech się cieszą, że tak są traktowani a nie mają ścinanych głów jak to mają w swoim zwyczaju. My jesteśmy dla nich "niewiernymi psami" i gdyby to było na odwrót to byśmy mogli na YT oglądać ich wyczyny z maczetą. Jeszcze nie raz usłyszymy o nich w mediach jak próbują naprawić tzw. zachodni świat. NIE WPUSZCZAĆ TEJ DZICZY ANI NA KROK! Wytrwałości i trzymajcie się dzielnie pogranicznicy a jakiś tam Frasyniuk niech się lepiej martwi zbliżającym się wyrokiem za te słowa.
Karpacz
rok temu
TVN natychmiast wyprowadzić do Putina, tam niech nadają jego propagandę
Motyl
rok temu
A Włosi pakują do samolotów i odwożą ,jak to było przed papieżem Polakiem i w trakcie łapanki ma ulicach w godzinach popołudniowych 2,razy w tygodniu gdy miały wychodne.,czego Białorusini tego nie zrobią.
Potomek Obr P...
rok temu
Na jakiej podstawie te osoby chcą wejść na teren Polski, Mojej Ojczyzny? Nie mają prawa przekroczyć granicy i nasza Straż Graniczna wypełnia sumiennie swoje obowiązki. Nie pozwala łamać prawa. Kto łamie prawo lub do takich czynów nawołuje popełnia przestępstwo. Debata z niektórymi forumowiczami wygląda jak rozmowa głupiego z głuchym przez ścianę. Usiłując odpowiedzieć na niekture wpisy czuję niesmak i śmieszność absurdu rozmowy poniżej poziomu dna.
Może dość ost...
rok temu
ale Frasyniuk ma rację. Wyobrźcie sobie garstkę biednych Polaków uciekających z kraju w którym nie da się normalnie żyć i niemieckich żołnierzy trzymających ich na skraju lasu bez udzielenia pomocy i bez leków przez ponad 2 tygodnie. Każdy by krzyczał jakie to nieludzkie. Teraz też jest to nieludzkie. Na tych kilkudziesięciu emigrantach nasze bohaterskie władze chcą zdobyć kapitał polityczny. Nie dziwię się, że Frasyniuk kipi, a Kajdanowicz w duchu myśli podobnie. Tyle tylko, że po głowie nie powinni obrywać żołnierze, tylko ci na najwyższych stołkach.
Abc
rok temu
Tvn, polsat czy tvp, jedno bagno. Nigdzie nie mówią prawdy dlatego nie oglądam ich wypocin
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić