Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
ABA
|

Skandal na antenie TVN24. Stacja wydała oświadczenie po słowach Frasyniuka

307
Podziel się

Telewizja TVN24 wydała oświadczenie w sprawie słów Władysława Frasyniuka, które padły w jednym z programów. Frasyniuk zaatakował żołnierzy znajdujących się na granicy polsko-białoruskiej.

Skandal na antenie TVN24. Stacja wydała oświadczenie po słowach Frasyniuka
Frasyniuk zaatakował żołnierzy (Twitter)
bEUQOlHF

TVN24 wydał oświadczenie w sprawie słów Władysława Frasyniuka. Opozycjonista PRL skomentował zachowanie żołnierzy, którzy stacjonują na granicy i nie wpuszczają uchodźców.

W związku z inwektywami pod adresem żołnierzy wypowiedzianymi przez Władysława Frasyniuka na żywo w TVN24 wyrażamy ubolewanie, że zabrakło stanowczej, krytycznej wobec używanych zwrotów, reakcji ze strony prowadzącego program - czytamy w oświadczeniu stacji.
bEUQOlHH

Redakcja dodała, że nie będzie powielać wypowiedzi Frasyniuka. Sprzeciwiają się także "każdej formie agresji, także tej słownej, w życiu publicznym".

W niedzielę na antenie TVN24 Władysław Frasyniuk powiedział, że żołnierze stacjonujący na granicy są słabi psychicznie, co powoduje agresję. Dodał, że jest to niebezpieczne, a na zachowaniu mundurowych wobec uchodźców nie pozostawił suchej nitki.

bEUQOlHN
Patrzę też z niepokojem na tę arogancję, chamstwo, prostactwo. Szczerze mówiąc, słowo żołnierz jest upokarzające dla tych wszystkich, którzy byli na misjach polskich poza granicami, bo ja mam wrażenie, że to jest wataha. Wataha psów, która otoczyła biednych, słabych ludzi - powiedział Frasyniuk.
Zobacz także: Uchodźcy z Afganistanu w Polsce. "Bardzo złożony proces"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUQOlIi
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(307)
ted
2 tyg. temu
prowdzacy też z jakis pobódek nie naprawił nic z tej obrażliwej chamskiej wypowiedzi,też powinna to być jego ostatnia praca
Jolanda
2 miesiące temu
A kto z PO nie zachowuje się po chamsku, Pan Prezydent Warszawy na Wysokich obcasach agresywny, Pan Nitras pewnie z małym ptakiem też agresywny, chyba wszyscy faceci z małymi sprzętami nadrabiają agresją, samczyki z malymi sprzętami, partia malych ptaków
Adam N 1973
3 miesiące temu
Frasyniuk zawsze POpisywał się chamstwem, ale teraz już przeszedł do opluwania polskich żołnierzy. Za to powinien odsiedzieć przynajmniej pół roku w więzieniu o zaostrzonym rygorze
bEUQOlIj
Fibi
4 miesiące temu
Józef Grzyb "piniędzy"ma w bród ale kultury za grosz.
PISIOR
4 miesiące temu
Frasyniuk do więzienia a wszyscy,którzy go bronią nawiązki dla domów dziecka!
Juda
4 miesiące temu
Ten Frasyniuk to milioner, beneficjent akcji CIA z lat osiemdziesiątych o kryptonimie „QRHELPFUL”, w której pomagał rozkradać majątek Polski. Powinien trafić do więzienia za szpiegostwo, a jego wielomilionowy majątek przeznaczyć na pomoc dla uchodźców afgańskich...
PEkara
4 miesiące temu
Niech się cieszą, że tak są traktowani a nie mają ścinanych głów jak to mają w swoim zwyczaju. My jesteśmy dla nich "niewiernymi psami" i gdyby to było na odwrót to byśmy mogli na YT oglądać ich wyczyny z maczetą. Jeszcze nie raz usłyszymy o nich w mediach jak próbują naprawić tzw. zachodni świat. NIE WPUSZCZAĆ TEJ DZICZY ANI NA KROK! Wytrwałości i trzymajcie się dzielnie pogranicznicy a jakiś tam Frasyniuk niech się lepiej martwi zbliżającym się wyrokiem za te słowa.
Karpacz
4 miesiące temu
TVN natychmiast wyprowadzić do Putina, tam niech nadają jego propagandę
Motyl
4 miesiące temu
A Włosi pakują do samolotów i odwożą ,jak to było przed papieżem Polakiem i w trakcie łapanki ma ulicach w godzinach popołudniowych 2,razy w tygodniu gdy miały wychodne.,czego Białorusini tego nie zrobią.
Potomek Obr P...
4 miesiące temu
Na jakiej podstawie te osoby chcą wejść na teren Polski, Mojej Ojczyzny? Nie mają prawa przekroczyć granicy i nasza Straż Graniczna wypełnia sumiennie swoje obowiązki. Nie pozwala łamać prawa. Kto łamie prawo lub do takich czynów nawołuje popełnia przestępstwo. Debata z niektórymi forumowiczami wygląda jak rozmowa głupiego z głuchym przez ścianę. Usiłując odpowiedzieć na niekture wpisy czuję niesmak i śmieszność absurdu rozmowy poniżej poziomu dna.
Może dość ost...
4 miesiące temu
ale Frasyniuk ma rację. Wyobrźcie sobie garstkę biednych Polaków uciekających z kraju w którym nie da się normalnie żyć i niemieckich żołnierzy trzymających ich na skraju lasu bez udzielenia pomocy i bez leków przez ponad 2 tygodnie. Każdy by krzyczał jakie to nieludzkie. Teraz też jest to nieludzkie. Na tych kilkudziesięciu emigrantach nasze bohaterskie władze chcą zdobyć kapitał polityczny. Nie dziwię się, że Frasyniuk kipi, a Kajdanowicz w duchu myśli podobnie. Tyle tylko, że po głowie nie powinni obrywać żołnierze, tylko ci na najwyższych stołkach.
Abc
4 miesiące temu
Tvn, polsat czy tvp, jedno bagno. Nigdzie nie mówią prawdy dlatego nie oglądam ich wypocin
Aaa
4 miesiące temu
Ja od lat nie słucham wypowiedzi ludzi w TV, buduję opinie na tym co widzę a nie co mi powiedzą inni. Wystarczy, że to co widzę jest załamywane
bEUQOlIb
Jaaaaaa
4 miesiące temu
Frasyniuk wbija gwóźdź do trumny TVN
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić