aktualizacja 

Sąsiedzi Kukiza zabrali głos. "Cały Łosiów mówi..."

1615

Paweł Kukiz niegdyś był wziętym muzykiem, teraz zajmuje się polityką. Za swoją działalność na tym polu nie zawsze zdobywa poklask. Na szczęście od trosk codzienności może odpoczywać w iście bajecznych warunkach. Jego willa ma aż 450 m i wygląda jak prawdziwy pałac! A co o słynnym sąsiedzie myślą mieszkańcy Łosiowa, w którym Kukiz mieszka? Można się zdziwić.

Sąsiedzi Kukiza zabrali głos. "Cały Łosiów mówi..."
Paweł Kukiz (PAP)

Paweł Kukiz pochodzi z Paczkowa w woj.opolskim, jednak w związku z obowiązkami często bywa w Warszawie. Ale jego azyl znajduje się właśnie w rodzinnych stronach.

Gigantyczna willa położona jest we wsi Łosiów. Tam właśnie wraz z rodziną może unikać błysku fleszy.

Budynek liczy aż 450 metrów kwadratowych i wedle oświadczenia wart jest 1,5 mln złotych. Mimo tych luksusów Paweł Kukiz jest traktowany jak każdy inny mieszkaniec.

Cały Łosiów mówi o nim po imieniu. Paweł to, Paweł tamto. Ludzie znają go z ulicy, z zakupów, zza płotu. Jak przyjeżdża, to podejdzie do mnie i zapyta, co słychać. Często rozmawiamy o tym, co się dzieje w Polsce - "Pomponikowi" wyznała sąsiadka Pawła Kukiza.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Kukiz może poszczycić się olbrzymim ogrodem. To właśnie tam spędza swój wolny czas. Widać, że polityk sporo uwagi przywiązuje do tego, aby jego trawnik był starannie przycięty, a rośliny zadbane.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Choć polityk nie chwali się willą, jego córka Pola lubi robić sobie tam zdjęcia. Często wrzuca je też na portale społecznościowe.

Dzięki temu wiemy, że w środku dominują marmur i drewno. W salonie znajduje się też sporo pamiątek, zdjęć i płyt, które pięknie prezentują się na ścianach.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Parter ma charakter otwarty: hall płynnie łączy się z obniżonym pokojem dziennym, w którym fragment przeznaczono na jadalnię, akcentując odmienną funkcję zmianami faktury i kolorystyki posadzki. Jadalnia ma połączenie z kuchnią. Ozdobne, rzeźbiarskie schody, umieszczone w centrum budynku, oddzielają część ogólnodostępną parteru od bardziej prywatnej: dwóch sypialni dzieci z garderobami i wspólną łazienką oraz pokoju gościnnego z własną garderobą i łazienką - opisał portalowi architekt, który zaprojektował dom Kukiza.

Trzeba przyznać, że te wnętrza robią wrażenie! A rodzina posła-muzyka może prowadzić tam życie jak z bajki...

Autor: KLS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić