Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Jan Manicki
Jan Manicki
|

Pawłowicz domaga się przeprosin. "Nadzieja prawicy łasa na lewackie pochwały"

48
Podziel się:

Sędzia Trybunału Konstytucyjnego Krystyna Pawłowicz zabrała głos w sprawie swojego pobytu w hotelu w Solcu-Zdroju. W mediach społecznościowych domaga się przeprosin od aktywisty Jana Śpiewaka i polityków Zjednoczonej Prawicy Patryka Jakiego i Michała Wypija. Podkreśliła, że nie łamała koronawirusowych obostrzeń, ponieważ jej pobyt w hotelu miał charakter "leczniczy".

Pawłowicz domaga się przeprosin. "Nadzieja prawicy łasa na lewackie pochwały"
Krystyna Pawłowicz zabrała głos w sprawie swojego pobytu w hotelu w trakcie pandemii (PAP, Getty Images, Piotr Polak)

Hotel Malinowy Zdrój w Solcu-Zdroju miał zostać ewakuowany z powodu pożaru. Dyrektor placówki zaprzecza jednak, że do takiego zdarzenia faktycznie doszło. Zamieszanie przybrało na sile, kiedy okazało się, że w ośrodku przebywała była posłanka PiS Krystyna Pawłowicz.

Krystyna Pawłowicz wydała oświadczenie. "Podejmę odpowiednie kroki prawne"

Sędzia Trybunału Konstytucyjnego podkreśliła w rozmowie z PAP, że w hotelu przebywała w celach leczniczych. Dodała także, że według jej wiedzy, placówka jest otwarta legalnie od 21 stycznia. Na stronach Trybunału pojawiło się oświadczenie Pawłowicz w tej sprawie.

Od wielu lat regularnie, co kilka miesięcy, jestem pacjentką Poradni Rehabilitacyjnej ośrodka "Malinowy Zdrój" w Solcu-Zdroju, gdzie korzystam z rehabilitacji i zabiegów leczniczych – napisała sędzia.

Podstawą pobytu Pawłowicz w hotelu ma być skierowanie lekarskie. Zostało ono wystawione w związku z jej stanem zdrowia. Placówka ma przyjmować pacjentów zgodnie z prawem na zabiegu rehabilitacyjne.

Funkcjonowanie ośrodka "Malinowy Zdrój" jest ograniczone wyłącznie do udzielania świadczeń zdrowotnych – dodała Pawłowicz w oświadczeniu.

Krystyna Pawłowicz poprosiła w oświadczeniu o zaprzestanie ataków personalnych. Zapowiedziała także podjęcie kroków prawnych. Fałszywe wiadomości mają bowiem godzić w jej dobre imię.

Wobec osób szczególnie zaangażowanych w rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji na mój temat podejmę odpowiednie kroki prawne – podsumowała.

Pawłowicz domaga się przeprosin. Burza na Twitterze

Pawłowicz zabrała również głos w mediach społecznościowych. Na swoim profilu na Twitterze zwróciła się bezpośrednio do polityków Zjednoczonej Prawicy Patryka Jakiego i Michała Wypija. Skrytykowali oni działalność posłanki na antenie jednej ze stacji telewizyjnych.

Chroń nas Boże od tej "nadziei" prawicy, łasej na lewackie pochwały – napisała.

Oberwało się również lokalnemu dziennikarzowi, który jako pierwszy podał informację w tej sprawie. Sędzia TK domaga się od niego przeprosin. Pawłowicz nie oszczędziła także aktywisty Jana Śpiewaka, którego nazwała kłamcą.

O tobie kłamać nie wolno, a sam to robisz. "Sprawiedliwy" się znalazł – napisała.

Obejrzyj także: Galerie otwarte, a hotele zamrożone. Niektórzy wystawiają biznesy na sprzedaż

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(48)
Ralf
2 lata temu
Biedna ta nasza Krysia. Z każdej strony obrazana. Hejt leje się zewsząd jak nIe z orkiestry to od niejakiego jakiego. W sądach powinien powstać specjalny depertament rozpatrujący tylko pozwy naszej kochanej kryski. Naszej dumy nArodowej. Jeszcze kiedyś naród zapłacze. Tak jak teraz wszyscy płaczemy za Renia Beger. W końcu Krysia z tej samej bajki
Mieszczuch
2 lata temu
Jaki Patryk?
juve
2 lata temu
jedni się rehabilitują w przychodni, inni w hotelu malinowy Zdrój
JKK2
2 lata temu
PYCHA zawsze jedzie przed UPADKIEM
reee
2 lata temu
Pomyliła miejscowości miała jechać do Gniezna
Jarek
2 lata temu
Ha, ha, ha!!! W taki właśnie sposób po raz kolejny PIS pokazuje wszystkim w kraju środkowy palec - oni mogą my nie bo pandemia. Wyjazd leczniczy - tak zada pojechała se wygrzać - do dymisji powinna się podać - zresztą tak jak cały Rząd!
tolek
2 lata temu
Pomysł PIS opodatkowania reklam nie jest tak do końca nie mądry- przecież obecnie gdzie się człowiek nie ruszy -TV, internet, ulica, radio itp. wszędzie reklamy przecież to już jest obłęd -przecież na dodatek te reklamy są wliczone w cenę wyroby czy produktu-obłęd.
saber
2 lata temu
A jak tam pożar pani sałatkowa? Był czy nie był? Czy w straży pożarnej nikogo nie zwolniono?
Vistula
2 lata temu
Na wodzie to Krysia pełna ryba jest no . Dam wiarę.
Arek
2 lata temu
Obawiam się że pannie Krysi żyłka z nerwów pęknie. A pojechała odpocząć a nie się denerwować. Może jeszcze zaczniecie jej przypominać że była w ZSMP ? :-)
Janusz
2 lata temu
Leczniczy? to w tym hotelu zatrudniają psychiatrów?
SKNERA
2 lata temu
Himalaje hipokryzji Wyznawcy tak mają nawet Służbę Ochrony Pis To im się należy
lokilo
2 lata temu
Mafia, ludzie bankrutują bo im zakazują prowadzić biznesy a oni sobie spa urządzają za nasze pieniądze. Ludzie obudźcie się w końcu i nie dajcie się kupić za 100zł.
gość
2 lata temu
A za co za prawdę szerokopienna pytam za co?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić