Pożar w hotelu. Media: Wśród gości była Krystyna Pawłowicz

393

Sędzia TK, która mimo zakończonej politycznej kariery wciąż jest na językach wszystkich Polaków, miała być gościem hotelu, który ewakuowano - podaje "Echo Dnia". To luksusowy obiekt, znajdujący się w Solcu-Zdroju. Ewakuowano łącznie ponad 100 osób.

Pożar w hotelu. Media: Wśród gości była Krystyna Pawłowicz
Krystyna Pawłowicz. (AKPA)

Jak informuje "Echo Dnia", Krystyna Pawłowicz była jedną z ewakuowanych osób z hotelu w Solcu-Zdroju. Hotel "Malinowy Zdrój", który jest także obiektem uzdrowiskowym, zapłonął, a na miejsce wezwano straż pożarną, która natychmiast zabrała się za gaszenie pożaru.

Według "Echa Dnia", po Pawłowicz przyjechało BMW, w którym czekali funkcjonariusze Służby Ochrony Państwa. Po chwili odjechali z Pawłowicz na pokładzie.

Akcja ewakuacji hotelu była szeroko zakrojona. Ponad 100 osób musiało w trybie natychmiastowym opuścić placówkę. W rozmowie z "Gazetą Wyborczą" straż podała prawdopodobną przyczynę pożaru, który zapoczątkowało zwarcie.

Podczas akcji okazało się, że pożar rozpoczął się prawdopodobnie od zwarcia w elektrycznej tablicy rozdzielczej. Spłonęło wyposażenie tego pomieszczenia, ale ogień nie wydostał się poza nie - podaje oficer prasowy komendy powiatowej straży pożarnej w Busku-Zdroju, Piotr Dziedzic.

Najbardziej kontrowersyjny w tym wszystkim wydaje się fakt, że hotel, zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami, powinien być jeszcze zamknięty. Tymczasem ten przyjmował gości.

Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić